poniedziałek, 8 lutego 2016

LUTY:Kurs realizacji marzeń-Aquarius

Kurs realizacji marzeń
Tytuł:Kurs realizacji marzeń
Autor:Aquarius
Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
ISBN:978-83-7377-712-5
Rok wydania:2015
Ilość stron:225
Cena katalogowa:29,90zł
Okładka:miękka
Moja ocena 4/6Zapraszam do sklepu Talizman.pl :

 Zapraszam również na stronę wydawnictwa Studio Astropsychologii


Przejdź od marzeń do ich realizacji i osiągnij cele,które dotąd uważałeś za nieosiągalne.Sukces masz w zasięgu ręki.

                                         Jak osiągnąć spełnienie w każdej sferze życia
 
   Jak bardzo wiele czasu w naszym życiu poświęcamy na to, co nieistotne wie każdy z nas.Przeglądanie filmików w sieci,przesiadywanie przed telewizorem czy też użalanie się nad życiem,w którym nie potrafimy zrealizować żadnej rzeczy,które pragniemy.To tylko kilka rzeczy,które zabierają nasz cenny czas.
   Czy aby nie przyszedł czas, aby w końcu zmienić swoje dotychczasowe życie?Zacząć realizować marzenia?Poczuć się wyjątkowo,a przede wszystkim poczuć się spełnionym i szczęśliwym człowiekiem?
Zapewne siedzenie i marnowanie czasu nie zagwarantuje Tobie realizacji marzeń.Nic nie dzieje się samo,ale jeśli wydobędziesz z siebie trochę inicjatywy i czasu realizacja marzenia będzie możliwa :)
Ucz się życia obecnie,bo to jedyna prawdziwa i zawsze wieczna chwila
O czym jest kurs realizacji marzeń?
 Poradnik składa się z 52 interesujących tematów (po jednym na każdy tydzień ) z różnych dziedzin życia,które mają za zadnie przybliżyć nas do upragnionego celu.
Autor w książce zapoznaje nas z praktycznymi wskazówkami pomagające w realizacji
marzeń.
 Jakie to wskazówki?
  Jak zaprzestać oceniać innych ludzi, wyeliminować z życia czynności, które pochłaniają nasz cenny czas,który można przeznaczyć na samorealizację.Jak radzić sobie z negatywnymi emocjami i porażkami,które są nieuniknione w naszym życiu.Szczęście to nie tylko wielkie spełnione marzenia,lecz szczęście to cieszenie się z ulotnych chwil.Autor pokazuję jak otworzyć się na otaczający świat i wszystko, co ma nam do zaoferowania.To tylko mała garstka wskazówek, które znajdują się w poradniku.Jeśli macie chęć poznać tajniki realizacji marzeń zapraszam do przeczytania tej właśnie propozycji wydawnictwa Studio Astropsychologii.
  Pamiętajmy samo przeczytanie książki niczego nie gwarantuje! Ciężka praca nad sobą pozwoli nam osiągnąć wymarzony cel.Każdy z nas jest stworzony do spełnienia marzeń.


Serdecznie polecam Angelika.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz