sobota, 13 lutego 2016

LUTY.

Tytuł:Co inni myślą o Tobie? (Bez słów,bez kłamstw)
Autor:Thorsten Havener
Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
Tłumaczenie:Katarzyna Jurczak
ISBN:978-83-7377-750-7
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:39,30 zł
Okładka:miękka
Ilość stron:295
Moja ocena 4/6


Zapraszam na stronę wydawnictwa Studio Astropsychologii


Sklep Talizman.pl
   
Czy rozmawiając z jakąkolwiek osobą,zastanawiałeś się co druga osoba myśli o Tobie?W jaki sposób postrzega Ciebie Twoja rodzina,znajomi czy też Twój partner ? Czy są szczerzy wobec Ciebie?
   Komunikacja międzyludzka to przede wszystkim wymiana informacji między jej uczestnikami. Środkami przekazu mogą być słowa (komunikacja werbalna), gesty, teksty, obrazy, dźwięki czy też sygnały elektryczne albo fale radiowe. Ważne jest, aby były one zrozumiałe dla nadawcy i odbiorcy.Bardzo często w trakcie komunikacja dochodzi to mowy ciała.Dobra interpretacja gestów pozwala nam odczytać intencje i emocje osoby,z którą przeprowadzamy rozmowę.
  Odczytywanie mowy ciała na pozór nie jest łatwą rzeczą.Jak odczytać zamierzania drugiej osoby?Co oznaczają poszczególne gesty m.in.nogi założone na drugą nogę, dotykanie włosów czy też pocieranie dłoni lub trzymanie rąk w kieszeni :)? Te i inne wskazówki znajdziecie właśnie w tej książce.
  Thorsten Havener w poradniku przedstawia naprawdę praktyczne wskazówki.Autor książki doświadczenie w kwestii odczytywania gestów ma bardzo spore co sprawia,że poradnik jest unikatowy i prawdziwy.Poradnik jest podzielony na rozdziały w każdym z nich zagłębiamy poszczególne tajniki mowy ciała.Wart uwagi jest rozdział o kodzie randkowania, jak i również co mówi o nas zdjęcie na profilu Facebooka.W poradniku są również umieszczone humorystyczne lustracje mowy ciała.

Jedno spojrzenie na stopy może ci powiedzieć bardzo wiele na temat życia uczuciowego twojego rozmówcy.Dzieje się tak między innymi dlatego,że zazwyczaj bardzo mocno kontrolujemy ręce i mimikę twarzy,albo bardzo rzadko zastanawiamy się,co porabiają i co pokazują nasze stopy.Stopy to wspaniała wskazówka pokazująca,w jakim kierunku biegną myśli danego człowieka.
   W książce nie obyło się również bez praktycznych ćwiczeń,które warto wypróbować.Jeśli masz chęć poznać tajniki  mowy ciała bez żadnych słów z  miłą chęcią mogę polecić Tobie tę książkę.

Thorsten Havener-artysta,trener,wielka medialna osobowość,genialny obserwator ludzi oraz mistrz sztuki czytania w myślach.Swoje zdolności prezentuje w zapierających dwóch widowiskach i cieszących się ogromną popularnością pokazach na żywo.Występuje w wielu programach telewizyjnych i radiowych.Jego książki przetłumaczono na 16 języków i wielu krajach stały się bestsellerami osiągając milionowe nakłady.Sueddeutsche Zeitung określił go mianem "wschodzącego cudu świata"


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu Studio Astropsychologii.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz