niedziela, 7 lutego 2016

LUTY. Złoty tarot. (Talia 78 kart z podręcznikiem)

Tytuł:Złoty tarot. (Talia 78 kart z podręcznikiem)
Autor:Wróżbita Soleil,Tarocistka Magda
Wydawnictwo:Studio Astropsychologii
ISBN:978-83-7377-731-6C 
Rok wydania:2015
Ilość stron:108
Oprawa:pudełko
cena katalogowa:119,00 złZapraszam na stronę sklepu Talizman.pl :)

Kliknij na link i odwiedź stronę wydawnictwa Studio Astropsychologii
                           
   Ezoteryka w Polsce cieszy się coraz większym zainteresowaniem.Osoby, które wierzą w magię kart tarota jest wiele,ale również jest wiele sceptyków,którzy w nadprzyrodzone moce kart nie wierzą.Pomimo ,że mamy XXI wiek nadal wiele osób korzysta z porady duchowej.
   Porada duchowa to nic innego jak postawienie kart tarota przez wykwalifikowana wróżkę. Tarot nie jest wyrocznią,a jedynie wskazówką jak może wyglądać nasze życie.Karty radzą,pomagają, ale to my podejmujemy decyzje odnośnie naszego życia.
  W ofercie wydawnictwa Astropsychologii odnajdziemy 78 kart tarota wraz z niewielkim podręcznikiem,która pozwoli nam na lepsze poznanie kart.
   Złoty tarot został zaprojektowany przez wróżbitę Solei i Tarocistkę Magdę.W podręczniku znajdziemy praktyczny opis Wielkich Arkan, wskazówki jak bezpiecznie korzystać z kart i na co zwrócić uwagę korzystając z nich.

Warto również wspomnieć o pozłacanych kartach,które są przepięknie zaprojektowane.Przejrzyste i proste symbole zachwycą każdego,kto interesuje się tarotem.
 Złoty tarot to przepiękne karty,które w naturalny sposób urzeczywistniają głębie tarota.Dzięki czemu każdy będzie mógł dokonać interpretacji kart nie mając dużego doświadczenia w wróżeniu.
  Nie byłam bym sobą, gdyby się do czegoś nie przyczepiła.Jedyna rzecz, z jakiej nie jestem zadowolona to brak opisu małych arkan,które są również ważne podczas wróżenia.Jako pasjonatka tarota sadze,iż tarot to nie tylko Wielkie Arkana. Zarówno małe, jak i duże tworzą jedną wyjątkową całość.
Jeśli macie chęć poznać tajniki wróżenia z kart tarota,poznać wskazówki na nurtujące Was pytania sięgnijcie po karty.Za Złoty Tarot dziękuję wydawnictwu Studio Astropsychologii :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz