środa, 5 lipca 2017

Blisko Ciebie-Kasie West


Znalezione obrazy dla zapytania blisko ciebie kasie west

                   PREMIERA JUŻ DZISIAJ !

Tytuł:Blisko Ciebie
Autor:Kasie West
Wydawca:FEERIA
ISBN:978-83-7229-663-4
Okładka:miękka
Liczba stron:390
Cena katalogowa:37,90 zł
Moja ocena:5/6

Ale czy poza szkolną biblioteką ich uczucia mają szansę na przetrwanie,skoro wszystko coraz bardziej się komplikuje?

     Początek miesiąca, jeśli chodzi o kąski wydawnicze ,zaczął się dość pozytywnie.Bez Ciebie to kolejna powieść autorki Kasie West,która obdarzyłam sympatią,po przeczytaniu Chłopak z innej bajki.Czym teraz autorka zachwyci swoich wiernych czytelników? Zapraszam do poniżej recenzji.
   Dziwnym przypadkiem główna bohaterka o  imieniu Autumn jest zamknięta w niewyjaśnionych okolicznościach w bibliotece szkolnej.Czy to żart?A może jest to jakiś podstęp rówieśników ze szkoły? Gdyby było mało ,problemów okazuję się,że nastolatka będzie musiała samotnie spędzić w szkole cały weekend.Bez jedzenia, telefonu i jedzenia zostaje sama z sobą i swoimi myślami w bibliotece.Czy bohaterka wytrzyma tak długi okres sama?Czy ktoś zacznie szukać uczennicy?
     Pióro Kasie West jest dość specyficzne.Jest lekkie,a czytelnik ma wrażenie,że przez całą akcję książki płynie.Książkę stosunkowo bardzo szybko się czyta,co jest bardzo dużym plusem.Książka nie męczy,wręcz przeciwnie zachęca do poznania dalszych losów bohaterów.Kolejnym plusem powieści są świetnie skonstruowani bohaterzy,a najbardziej główna bohaterka.
Bez Ciebie nie należy jednak do powieści dla wysublimowanych i wymagających czytelników.Książkę potraktowałabym jako powieść lekką i spokojna dla nastoletnich czytelników.Polecam serdecznie dla osób mających chęć się zrelaksować się przy tej książce.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu.Znalezione obrazy dla zapytania feeria

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz