czwartek, 13 lipca 2017

Friend Zone-Sandra Nowaczyk

Znalezione obrazy dla zapytania Friend Zone-Sandra Nowaczyk

Tytuł:Friend Zone
Autor:Sandra Nowaczyk
Wydawca:FEERIA

Data wydania:5 Lipca 2017
ISBN:978-83-7229-664-1
Okładka:miękka
Liczba stron:408
Cena katalogowa:34,90 zł
Moja ocena:5/6

Przeczytaj pierwszą,pełną emocji książkę POLSKIEJ ESTELLE MASKAME!

     Dziś przychodzę do Was z powieścią polskiej autorki.Bardzo mnie ciesz,że tak młoda dziewczyna urodzona 2000 roku napisała tak dobrą powieść.Po przeczytaniu informacji o autorce,która pochodzi z mojego rodzinnego miasta ,Szczecina byłam wręcz dumna,że są w tym mieście tak utalentowani młodzi ludzie.Ciesze się również faktem, że w końcu czytam polska powieść.
  Tatum i Griffin to uosobienie prawdziwej przyjaźni dwóch nastolatków.Jednak nic nie jest w życiu pewne i na stałe.Wszystko zmienia się po pewnym balu maskowym. Nastolatkowie ukrywają swoje uczucia i emocje.Z braku odwagi?Z nieśmiałości do siebie?
    Biorąc książkę do ręki ,była pewna,że mam przed sobą powieść jakieś amerykańskiej autorki. Książka jest dopracowana w każdym detalu ,począwszy od okładki, kończąc na fabule i zakończeniu powieści.Pomimo młodego wieku Sandry Nowaczyk,autorka stanęła na wysokości zadania, by napisać powieść,którą można zaliczyć do tych z górnej półki.Jej debiut jest jak najbardziej udany.
   Pióro autorki w żaden sposób nie jest infantylne i męczące.Nastoletnia autorka wykazała się dojrzałością,sądzę,że przed nią piękna przygoda i wiele jeszcze wydanych książek. Czytelnik wręcz czuję,że autorka oddała kawał swojego serducha do napisania powieści.Polecam serdecznie, bo na prawdę warto.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję  
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo feeriaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz