poniedziałek, 17 lipca 2017

Cudowna moc roślinnych koktajli-Magdalena Olszewska,Tomasz Olszewski

Podobny obraz

Tytuł:Cudowna moc roślinnych koktajli
Autor:Magdalena Olszewska
Tomasz Olszewski
Wydawnictwo:Septem
ISBN:978-83-287-3156-3
Okładka:miękka
Liczba stron:214
Moja ocena:5/6

          Blenduj dla zdrowia i urody

      W dzisiejszych czasach zdrowe odżywianie jest bardzo modne.W mediach społecznościowych znajdziemy wiele pięknych zdjęć, filmów i motywacji do zmiany swojego życia.Bardzo mnie cieszy,że ludzie coraz bardziej popularyzują aktyw tryb życia,a siedzący tryb życia małymi kroczkami odchodzi do lamusa. Prowadzenie zdrowego trybu życia to nie tylko ruch i ćwiczenia na siłowni,ale również odpowiednie odżywianie.


Znalezione obrazy dla zapytania koktajle napisy
      Od niecałego roku jestem trenerką fitness i trenerem personalnym.Podczas układania diet wiem ,jak bardzo ważne jest prawidłowe odżywianie, zwłaszcza w momencie, kiedy chcemy zbić wagę.Dieta ma to do siebie,że po upływie czasu staje się rutyną,a co za tym idzie myślimy o niezdrowym jedzeniu.Jednak kto powiedział,że dieta musi być monotonna i niedobra?Jest na to sposób.Pyszne kolorowe koktajle.
     Magdalena Olszewska i Tomasz Olszewski twórcy bloga surojadek.pl stworzyli bardzo ciekawą książkę,w której znajdziemy wszystko o koktajlach.To,że koktajle są pyszne i zdrowe nie trzeba nikomu tłumaczyć.Rodzaje koktajli ich zalety picia są różnorodne.Jeśli potrzebujemy oczyścić organizm, sięgamy po koktajl na bazie mango i pokrzywy,a jeśli chcemy koktajl poprawiający naszą odporność blendujemy czarną porzeczkę i jarmuż.Mnie osobiście urzekły pomarańczowe koktajle z kurkumą i pyłkiem pszczelim.
   Okres letni jest idealnym momentem na sięgnięcie po książkę i zacząć eksperymentować z koktajlami. Zachęcam do dbania o siebie i włączenie koktajli do jadłospisu (pamiętajcie przed posiłkiem).
   Książka jest dopracowana w najdrobniejszym szczególe.Warto zwrócić uwagę na fotografie umieszczone w poradniku, wołają wręcz o sięgnięcie po blender i zrobienie pysznego i zdrowego koktajlu.A więc moi drodzy czytelnicy mamy lato sięgamy po owoce i warzywa i róbmy z nich pyszne koktajle.Polecam serdecznie.Zapraszam również na bloga autorów.
Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu:

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo sensus
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz