poniedziałek, 3 lipca 2017

Mężczyzna od A do Z -Piotr Mart


Znalezione obrazy dla zapytania mezczyzna od A do Z

Tytuł:Mężczyzna od A do Z
Autor:Piotr Mart
Wydawca:Sensus
ISBN:978-83-283-3376-5
Okładka:miękka
Liczba stron:309
Cena katalogowa:39,90 zł
Moja ocena:5/6

Bestsellerowy poradnik o mężczyznach, napisany przez faceta z myślą o kobietach.

   Każda z nas kobiet na pewno na swojej drodze spotkała mężczyznę,który byłby dla nas zagadką.Sadzę,że mężczyźni mają tendencję do „grania” pewnych zachowań i odruchów,zwłaszcza w stosunku do kobiet.Kobiety przykleiły facetom typową łatkę, mężczyzn,którzy zdradzają,kłamią i muszą mieć więcej niż jedną kobietę.Ile z nas choć przez chwilę chciała w stu procentach zrozumieć faceta?Czy faktycznie to takie trudne?
   Piotr Mart jest autorem jednego z najlepszych poradników,który mam za zadanie ułatwić kobiecie poznanie faceta wzrokowca.Nie od dziś wiadomo, że facet jest z marsa,a kobieta z Wenus.Ciężko jest nam dotrzeć a ,a tym bardziej poznać samca alfa.Autor jednak wychodzi naprzeciw facetom i odkrywa ich tajemnicze triki,które kobietą ułatwią postępowanie z facetami.Co daje nam ta książka?
Możliwość rozkochiwania mężczyzn poczucie,że odkrywamy pierwszych skrzypiec. Poczucie,że mamy faceta na widelcu.Czy to aby nie miłe uczucie?Przeczytanie książki to dla kobiet koniec z błaganiem faceta o chwilę uwagi by nas dostrzegł.Teraz to Ty pokazujesz swoją władzę nad płcią przeciwną.
   Książka z perspektywy psychologi relacji jest dość ciekawym kąskiem dla czytelniczek. Aspekty, poruszane w książce są na tyle dobrze dopracowane,że spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagającej czytelniczki.Warto podkreślić,że książka jest nie tylko dobrym narzędziem do zrozumienia mężczyzn,ale również dobrym poradnikiem do odkrywania swojej kobiecości. Pozwala odkryć siebie i poczuć się pewną siebie atrakcyjną kobietą,dla której żaden facet nie jest zagadką. Wręcz przeciwnie to Ty stajesz się atrakcyjną kobietą,do której lgną mężczyźni.Polecam serdecznie.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania sensus wydawnictwo

1 komentarz:

  1. Hej, znajdź grupę na fb o nazwie Kobiety,mezczyzni - zrozumieć się wzajemnie. Prowadzi ja autor poradników damsko-meskich Piotr Mart, autor poradnika. Znajdziesz tam odpowiedź na nurtujące Cię pytania dotyczące zachowania mężczyzn.

    OdpowiedzUsuń