środa, 5 lipca 2017

Jesteś kozak.Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnia życia-Jen Sincero

Znalezione obrazy dla zapytania Jesteś kozak.Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnia życia-Jen Sincero

Tytuł:Jesteś kozak.Uwierz w siebie i zacznij żyć pełnia życia.
Autor:Jen Sincero
Wydawca:onepress
ISBN:978-83-283-2881-5
Okładka:miękka
Liczba stron:30-
Cena katalogowa:39,90 zł
Moja ocena:4/6

Zastanów się,czego chcesz od życia...
A potem weź sprawy we własne ręce!


    Każdy z nas a marzenia i te wielkie i te duże,nie zawsze mamy w sobie na tyle samozaparcia, by je zrealizować.Powodów może być dużo.Brak czasu,brak motywacji czy wsparcia od najbliższych,a niekiedy brak planu na własne życie.Jak się czujesz, gdy patrzysz na ludzi,którzy osiągnęli dosłownie wszystko?Czujesz radość, zazdrość albo wciąż wmawiasz sobie dlaczego to ja nie jestem na miejscu tej osoby?W końcu czym różni się osoba, która osiągnęła sukces od nas samych? Wszystkie negatywne myślenia popychają nas ,do stania w miejscu dając poczucie,że nic nie jest w stanie w naszym życiu się coś pięknego wydarzyć.
   Do zmiany swojego życia zachęca nas Jen Sincero.Pokazuję,że warto wyjść z monotonnego letargu i zacząć żyć pełnią życia.Pokazuje jak zacząć pozytywnie myśleć i świadomie używać własnych możliwości do spełnienia marzeń.Dzięki książce zburzysz stare schematy,w których tkwiłeś, a one powodowały,że czułeś się źle w swoim życiu.
   Książka zrobiła na mnie wrażenie,sam tytuł przykuwa już uwagę,a treść książki jest zwarta i bez owijania w bawełnę wszystko jest przedstawione wprost,by czytelnik jak najwięcej informacji zakodował w głowie. Jest to w stu procentach propozycja wydawnicza, do której się wraca.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania sensus wydawnictwo
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz