niedziela, 16 lipca 2017

W ogniu namiętności.Historie miłosne-Sylvia Day

Znalezione obrazy dla zapytania sylvia day w ogniu namietnosci

Tytuł:W ogniu namiętności.Historie miłosne.
Autor:Sylvia Day
Wydawnictwo:AKURAT
ISBN:978-83-287-0643-9
Okładka:miękka
Liczba stron:411
Moja ocena:4/6

Książka ze światowych list bestsellerów

    Sylvii Day przeczytałam dosłownie wszystkie powieści, przez pewien czas była moją ulubioną pisarką, niestety trochę to się zmieniło.Tym razem nie przychodzę do Was z powieścią ,a zbiorem opowiadań tej właśnie autorki.Zapraszam to poniższej recenzji.
    Sylvia Day stworzyła cztery bohaterki Rachel,Layle,Ane i Darcy.Cztery kobiety o czterech odmiennych charakterach,które mają za sobą wiele przejść.Każda z nich jest inna,ale każda marzy o tym,co każda kobieta.O pięknej namiętnej miłości mężczyzny.
Sylvia Day nie byłaby sobą, jeśli w jej książce nie pojawiłyby się watki płomiennego seksu i dzikości.Autorce od pierwszego debiutu przypisuję się opinie najlepszej autorki piszące najlepsze erotyki.Oczywiście zgodzę się z tym, aczkolwiek coraz bardziej Sylvia skupia się na wątkach erotycznych ,zapominając o bohaterach i tworzenie ciągłości fabuły.
Czy książka spełniła moje oczekiwania? Niekoniecznie! Brakowało mi dreszczyku emocji i przyśpieszonej akcji,która nadałaby tempo powieści. Bywały momenty gdzie opowiadania były przekombinowane i przesłodzone, co odbierało charakter bohaterką.Gdzieś w tej powieści zabrakło samej Sylvi Day, aczkolwiek zachęcam do przeczytania książki i wyrobienia własnej opinii.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo akurat
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz