niedziela, 16 lipca 2017

Uwikłana-Bruce Porter


Podobny obraz

Tytuł:Uwikłana
Autor:Bruce Porter
Wydawca:WYDAWNICTWO KOBIECE
ISBN:978-83-65740-09-0
Okładka:miękka
Liczba stron:467
Moja ocena:5/6

Historia byłej królowej narkotykowego imperium, która zaczyna pracować jako tajna agentka.

    Powiem szczerze,że do tej książki zabierałam się dość długo.Odkładałam monet, kiedy poznam losy bohaterki.Fabuła książki jest daleko od moich gustów, aczkolwiek uwielbiam czytać coś zupełnie nowego,co odbiega od zwykłych spokojnych powieści.A w jaki świat zabiera nas autorka Bruce Porter?Zapraszam do krótkiej recenzji.
   Główną bohaterką jest Pilar,od dzieciństwa była podporządkowana rodzicom,To właśnie oni nakierowali jej ścieżkę edukacyjną.Kiedy jednak Pilar stała się piękną kobietą, postanowiła zaufać swojej intuicji i zostać stewardesą.Wiodąca bogate i bujne życie, przyciąga do siebie mężczyznę,wychodząc w pewien narkotykowy układ.Czy Pilar po spędzeniu czasu w więzieniu zmieni swoje życie,czy bardziej zafascynuję się mafijnym światem?
    Sam epilog książki był bardzo nużący,ale postanowiłam dać szansę powieści i była to bardzo dobra decyzja.Z wypiekami na twarzy śledziłam życie Pilar.Autorka stanęła na wysokości zadania,by stworzyć tak charyzmatyczną bohaterkę.Kto by pomyślał,że za zmysłowością i delikatnością kryję się kobieta znająca świat narkotyków od środku.Bohaterka pokazała swój pazur i siłę charakteru w najtrudniejszych sytuacjach jej życia.Siłę jaką ma w sobie ,nabrała dzięki mężczyzną pojawiających się w jej życiu. Wykorzystywana przez nich nabrała stalowej skóry,która pozwoliła na kierowanie narkotykowym imperium. Serdecznie polecam książkę.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwuZnalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz