czwartek, 9 stycznia 2014

Recenzja

Tytuł Tajemnice Skyle
Autor Agnieszka Grzelak
Wydawca Prószyński Media
Rok wydania 2011
Ilość stron 386

Nad pustynią zaświeciły gwiazdy .Dark zdmuchnął świecę i wczołgał się do namiotu .Manley już spał ,pochrapując lekko .Dark położył się obok ,zamknął oczy ,ale sen nie nadchodził .Strzępy myśli wirowały  mu w głowie ,nie dając spokoju .Wyłaniało się z nich jedno pytanie ,na które bał się odpowiedzieć nawet sam przed sobą-czy chciałby żeby Mori została jego żoną?

Agnieszka Grzelak autorka książek "Herbata Szczęścia","Córka Szklarki"."Ścieżki Avenidów ", a także książki opartej na motywach autobiograficznych Matecznik.

Główna bohaterka Mori jest córką szklarki była uzdolnioną dziewczyną znała wszystkie języki jakie są na ziemi .Mori miała nadprzyrodzone moce gdyż została obdarzona darami Corredo .Dziewczyna pragnęła odnaleźć Corredo i tak trafiła na wyspę Skyle .Tam Mori została jedną z tancerek tanecznych występując na festiwalu tanecznym .Mori postanowiła ,że zostanie na Skyle i zbada tajemnice tego miejsca .
Tego typu książki bardzo lubię dlatego ,że autorka fenomenalnie opisuję miejsca gdzie toczy się akcja książki można przenieś się do innego świata pełnych tajemnic ,radości,

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza