poniedziałek, 31 marca 2014

Recenzja książki One Direction GDZIE JESTEŚMY nasz zespół ,nasza opowieśćTytuł : One Direction GDZIE JESTEŚMY nasz zespół,nasza opowieść.

Tytuł oryginału Where We Are ,Our Band, Our Story .

Autorzy Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson, Zayn Malik i Niall Horan

Wydawnictwo Feeria

Data premiery 28.08.2013

Ilość stron 288 
Cytaty z książki


 Ostro pracuj,ostro baluj i bądź dobry Harry

To niesamowity odjazd. Po prostu bawimy się na całego z chłopakami .Liam

Nigdy przenigdy nie spodziewałem się ,że stanie się coś takiego .Louis

Gdy patrze teraz,gdzie znaleźliśmy się ,jako zespół to wprost niewiarygodne .Niall

Przed 1D nie miałem nawet paszportu,a teraz podróżuję po całym świecie .Zayn
 

  Kontynuacja historii zespołu książki SIŁA MARZEŃ jest to w 100% oficjalna biografia napisana przez członków zespołu One Direction: Harrego ,Liama Louisa,Nialla i Zayna .

  W Polsce jak i chyba na świecie nikomu nie trzeba przedstawiać brytyjsko-irlandzkiego boysbandu .Ich kariera nabrała tempa po wzięciu udziału w brytyjskiej edycji X-Factor  gdzie zajęli trzecie miejsce ,następnie podpisując kontrakt na 2 miliony funtów z wytwórnią płytową .
 

Wokaliści w pięciu rozdziałach opowiadają o przeżyciach  towarzyszące im podczas trasy koncertowej Take Me Home. Opisują swoje emocję jakie uczestniczyły im podczas  koncertów czy spotkań z fanami .Piszą o swoich życiowych  postrzeżeniach relacjach z rodziną ,przyjaciółmi .

Czytając książę można stwierdzić ,że chłopaki pomimo zawrotnej kariery w młodym wieku są nadal zwykłymi nastolatkami ,którzy pragną spełniać swoje marzenia i nadal rozwijać swoje umiejętności wokalne .

Książkę przeczytałam w niecałe dwie godziny,książkę polecam nie tylko dla fanek zespołu :) One Direction, ale dla wszystkich lubiących muzykę .W książce znajdują się również przepiękne nigdzie wcześniej publikowane zdjęcia zespołu oraz krótki wywiad .
Moim zdaniem wokaliści z boysband w pewien sposób pokazują ,że warto wierzyć ,walczyć z całych sił o swoje marzenia i robić to co się kocha :)


Moja ocena 6/6


Za książę dziękuję wydawnictwu 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza