środa, 27 sierpnia 2014

119.

Cześć moi Kochani !
Rok szkolny zbliża się wielkimi krokami :) ,na dworze robi się co raz chłodniej :) nie chcę mi się myśleć o wstawaniu do szkoły o 5 i stanie w chłodne poranki na przystanku . Zazwyczaj do szkoły wolę jeździć autobusem niż samochodem, by uniknąć korków .Chciałabym być dla Was dostępna na blogu non stop niestety nie wiem jak będzie z czasem ,uczę się na kierunku związany z medycyną, więc trochę nauki będzie:) do tego w tygodniu kursy, a co najważniejsze przygotowanie projektu ,który ujrzy światło dzienne w przyszłym roku .
Ale z książek na pewno nie zrezygnuję, co to to nie
Kochani przedstawiam Wam kilka rzeczy ,kilka rzeczy ,które zapewne przydadzą mi się w trakcie studiowania.Byłam wczoraj również na zakupach i znalazłam niedrogą pikowaną czarną  kurtką(109zł jakby ktoś pytał ) idealną na wczesną jesień :)
Kupiłam również na allegro fajną torebkę A4 na,którą czekam kiedy przyśle mi kurier :)

http://allegro.pl/show_item.php?item=4480213238 


Życzę miłego dnia ,a ja zabieram się za sprzątanie ,gotowanie pysznej zupy a wieczorem pewnie będzie spacer :) Trzymajcie się ciepło A.1 komentarz:

  1. Ale świetne zeszyty kupiłaś! I kolorowe karteczki - uwielbiam i mam kompletnego bzika na ich punkcie (moje notatki wyglądają jak jedna wielka tęcza).
    Nominowałam Cię do pewnej zabawy - szczegóły u mnie, zapraszam. :)

    OdpowiedzUsuń