środa, 26 listopada 2014

Zaproszenie na spotkanie z autorami „Małej wielkiej uczty”, Empik Arkadia, 03.12, godz.18.00


                                                                             


                                                                          

Zapraszamy na spotkanie z autorami „Małej wielkiej uczty” Pauliną i Michałem Stępniami.

Tysiące Polaków korzystają z ich przepisów. Projekt kotlet.tv Pauliny i Michała Stępniów, który realizują łącząc pasję z pracą, stał się jednym z najpopularniejszych blogów kulinarnych w Polsce, zaś 5 listopada na rynku pojawiła się ich książka „Mała wielka uczta”. Już 3 grudnia o godz. 18.00 w Salonie Empik Arkadia w Warszawie odbędzie się spotkanie z autorami, podczas, którego opowiedzą o książce, a także zaprezentują mikołajkowe pomysły na dekorowanie ciastek.


Na podstawie przepisów z książki autorzy pokażą jak w szybki i smaczny sposób ozdobić nasze mikołajkowe smakołyki. Goście będą mogli spróbować pierwszych świątecznych smaków, a także poznać bestsellerową publikację kulinarną i jej autorów.

Paulina – rudowłosa, wiecznie uśmiechniętą, pełna energii kobieta, która odnajduje się w przygotowywaniu słodkości. Michał – wysoki, zdecydowany mężczyzna, obiadowy mistrz z analitycznym umysłem. Połączyła ich miłość. Do siebie i do kuchni. Wspólne przygotowywanie posiłków zawsze sprawiało im ogromną radość, dlatego pewnego dnia postanowili powiązać swoje zamiłowanie do gotowania, fotografowania oraz filmowania i tak powstał kotlet.tv. Wieloletnie doświadczenia zawarli w książce „Mała wielka uczta”, na potrzeby której stworzyli pomysłowe i łatwe przepisy zgodne z kulinarnymi upodobaniami Polaków, nie zapominając przy tym, że gotowanie i jedzenie to także sztuka.

Zanim powstała książka, każdy przepis został przez Paulinę i Michała dokładnie przemyślany i zrealizowany w ich domowej kuchni. Sami gotują, fotografują i próbują przygotowanych posiłków. Paulina i Michał kierują się zasadą, że danie musi być ładne, niezbyt skomplikowane i oczywiście smaczne.

„Korzystam z domowym przepisów. Takich zapisanych w wielkim zeszycie, na już pożółkłych kartkach. Przepisy mojej Babci, choć zazwyczaj podawane „na oko”, a także te spisane przez Mamę, są aktualne zawsze i tak samo pyszne”– pisze na swoim blogu Paulina.

Paulina i Michał Stępniowie to jedni z najbardziej znanych blogerów kulinarnych w Polsce. Ich blog kotlet.tv śledzi na Facebooku ponad 100 tys. fanów, zaś kanał YouTube ma 45 tys. subskrybentów. W wolnym czasie podróżują i uprawiają jogging, choć tego wolnego czasu nie mają zbyt wiele, ponieważ są rodzicami Mikołaja i Kacperka.
okladka_MALA_WIELKA_UCZTA_front.jpg
                                                                           

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza