niedziela, 13 maja 2018

Tajemnica nawiedzonego lasu-Anna Kantoch

Znalezione obrazy dla zapytania Tajemnica nawiedzonego lasu-Anna KantochTytuł:Tajemnica nawiedzonego lasu
Autor:Anna Kantich
ISBN:978-83-280-2140-2
Ilość stron:363
Okładka:miękka
Moja ocena:5/6


Po pierwszym tomie przyszedł czas na Tajemnie nawiedzonego lasu.Czy ta książka spodoba mi się tak bardzo mocno ,jak pierwsza?Zapraszam do przeczytania recenzji.

Po dwóch miesiącach przebywania klasztorze w miejscowości Markoty życie Niny wygląda zupełnie inaczej.Czas spędzony w klasztorze był dla niej dobrym czasem,otoczona dobrymi ludźmi.Jednak dziewczyna wraca do domu,w którym nie czuję się dobrze.Powraca do normalności,chodzi do szkoły i walczy sama ze sobą.Jest nadprzyrodzone zdolności są bardzo duże.Żyję w strachu i czuję,że anioły depczą jej po piętach.

Znalezione obrazy dla zapytania Tajemnica nawiedzonego lasu-Anna KantochGdy w szkole pojawia się sierżant i Sowa i porucznik Lis robi się bardzo gorąco.Mogłoby się wydawać,że Nina to co negatywne ma już za sobą niestety wszystko przed nią.Dziewczyna zostaję przeniesiona do specjalnego ośrodka,w którym umieszczone są również dzieci ,które znała z klasztoru.Co tak naprawdę stoi za intencjami komunistów?Tego nie zdradzę,a zaproszę to przeczytania pozycji wydawniczej.

Pióro Anny Kantoch dotychczas nie było mi znane,ale jeśli piszę tak fenomenalne powieści to z chęcią sięgnę po kolejne publikację.

Autorka również mocno jak w pierwszym tomie trzyma czytelnika w napięciu.Tworzy dreszczyk emocji i chęć poznania dalszych losów.Cała powieść jest zwarta,nie ma żadnych niezbędnych wątków i dialogów.Pisarka od początku do końca tworzy tajemniczą atmosferę pełną tajemnic i mroku.

Książkę jest uniwersalna w żaden sposób nie kierowałabym jej w jedną grupę czytelniczą,co jest wielkim plusem.

Książka była ciekawą przygodą.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza