poniedziałek, 1 września 2014

PREMIERA KSIĄŻKI SELENY GOMEZ JUŻ 10 WRZEŚNIA

 
Premiera  książki Selen Gomez odbędzie się już 10 września w sieci Empik, po tygodniu wyłączności książka będzie już dostępna w ogólnej sprzedaży. Obecnie książka jest dostępna w przedsprzedaży na Empik.com


Data premiery: 10 września 2014
Fabularyzowana biografia Seleny Gomez z dodatkowymi rozdziałami napisanymi specjalnie do polskiego wydania przez polskiego dziennikarza muzycznego Roberta Choińskiego, opisującymi jej życie przez ostatnie dwa lata.
Do pewnego momentu życie Seleny Gomez przypominało bajkę. Już jako dziesięciolatka została aktorką, a w wieku dwunastu lat – gwiazdą. Grała w serialach i filmach, nagrywała filmy, jej życie śledziły miliony fanów. Jej związek z Justinem Bieberem wydawał się idealny.
Ostatnie dwa lata wiele zmieniły w jej życiu. Bańka mydlana prysła. Księżycowej dziewczyny nie ominęły problemy miłosne – od wielu miesięcy para schodzi się i rozchodzi, stając się obiektem bulwarowych plotek. Nieobce jej były również problemy z alkoholem i narkotykami. Na jakim etapie teraz jest Selena? Ta książka odpowie na to pytanie i wiele, wiele innych.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza