wtorek, 9 września 2014

SELENA GOMEZ KSIĘŻYCOWA DZIEWCZYNA PREMIERA 10 WRZEŚNIA

                                                
                                          
                                          
                                         Tytuł :Selena Gomez Księżycowa Dziewczyna
                                                  Autor : Catherine de la Gletais
                                                  Data premiery 10 września 2014
                                                  Wydawca:Wydawnictwo Feeria
                                                  Ilość stron 206
                                                  Okładka miękka
                                                  Moja ocena 5/6


Proszę , bądźmy po prostu mili dla siebie nawzajem , kochajmy i inspirujmy innych . Zmieńmy zasady gry.Najważniejsze jest to , by stale uczyć się od siebie nawzajem
Po raz kolejny wydawnictwo Feeria udowadnia ,że warto sięgać po ich nowości wydawnicze .

 Przychodzę do Was z przedpremierową recenzją biografii Seleny Gomez . Już 10 września do księgarni trafi pierwsza polska biografia 22-letniej gwiazdy pt"Selena Gomez Księżycowa Dziewczyna" . Biografia o zwyczajnym kopciuszku ,który przeistoczył się w piękną utalentowaną księżniczkę .
Autorka Catherine de la Gletais przedstawia nam Gomez nastoletnią gwiazdę show biznesu , znaną na całym świecie . Od narodzin to momenty zostania najbardziej rozchwytywaną gwiazdą na świecie .Selena Gomez to odtwórczyni ról małego i dużego ekranu. Ostatnio mogliśmy ją oglądać m.in. w Kopciuszek: Roztańczona historia, Czarodzieje z Waverly Place: Film i Program ochrony księżniczek, a także Ramona i Beezus.Historia Seleny i jej najbardziej intymne wspomnienia. Catherine tworzy portret Seleny–jako dziewczyny o wielkim sercu i magicznym głosie. Będziemy mogli poznać Selene od czasów dziecięcych aktorskiej i muzycznej fascynacji, marzeń o sławie oraz historii jej niesamowitej kariery . Selena to nie tylko świetna aktorka i wokalistka ,swoją popularność wykorzystuję również pomagając innym Selena mając 17 lat stała się najmłodszą ambasadorką dobrej woli UNICEF w historii


Fani Seleny znają również ciekawe zdjęcia piosenkarki z poszczególnych etapów życia .


Jeżeli jesteście ciekawi co tak naprawdę łączyło Selene z Justinem Bieberem jak poznała Demi Lovato w jaki sposób zmagała się z przeciwnościami losu jest to książka dla Was.


Książka autorstwa Catherinr de la Gletais to w dużej mierze gratka dla fanów Selny Gomez.Autorka opisuję życie Seleny w taki sposób jak, by uczestniczyła w jej życiu od samych narodzin .Polecam serdecznie :)


Na początku ,gdy jesteś świadkiem tego , jak dzieci żyją w ekstremalnej biedzie ,zaczynasz się zastanawiać , jak to jest w ogóle możłiwe ,że mogą być pozbawione podstawowych ludzkich praw i warunków życia . Wtedy zaczynasz z nimi rozmawiać i widzisz w nich nadzieję ,obietnicę i świetlaną przyszłość .To pokolenie dzieciaków wierzy ,że można zmienić świat, i podejmuje działania .


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu Feeria 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza