piątek, 5 grudnia 2014

PRÓBA UCZUĆ TINA REBER


                                          

Tytuł:Próba uczuć
Autor:Tina Reber
Wydawnictwo:AKURAT
Okładka:miękka
Ilość stron:510
Cena katalogowa:44,99zł
Moja ocena 5/6

  Marzenia spełniają się tylko wtedy,gdy robisz coś w tym kierunku.

  Próba uczuć to kontynuacja powieści "Miłość bez scenariusza" autorstwa Tiny Reber.

Taryn Mitchell to zwykła dziewczyna prowadząca bar z skomplikowaną przeszłość.Rayan Christensen światowa gwiazda kina,która nie może odpędzić się od pięknych i nachalnych fanek.Jego kariera nabiera coraz to szybszego tępa,dzięki swojej nieskazitelnej wręcz aparycji.Czy zwykłe zaręczyny mogą skomplikować życie zakochanym?
Związek Tary i Rayn jest poddany próbie, gdy Rayan postanawia zagrać w produkcji, w którym ważnym elementem sceny łóżkowe, w których gra wraz z piękną aktorką.Tary jest zmuszona tłumić w sobie wielką zazdrość o mężczyznę jej życia.Na domiar złego Taryn wraz z Rayanem zmuszeni ukrywać swoje narzeczeństwo przed zazdrosnymi fankami,tłumem dociekliwych paparazzi,którzy nie odstępują ich na krok w oczekiwaniu na skandal.Czy bohaterowie podejmą trudną decyzję i oznajmią całemu światu,że lada chwila biorą ślub,a urodziwy Rayan już nie będzie wolny?Czy Rayan ratując produkcję zdecyduję się na zerwanie zaręczyn?

Próba uczuć to interesująca powieść dwóch osób, którzy, pomimo że więcej ich dzieli niż łączy marzą o zwyczajnym życiu,założeniu rodziny,a przede wszystkim dążą do intymności życia prywatnego.Czy uda się pochodzić to wszystko z karierą aktorską Rayana?

Tina Reber przedstawia nam jak trudna może być miłość, tym bardziej, gdy związkiem żyję prawie cały świat.Ważnym aspektem również tzw."szare eminencje"które liczą na jak największy zysk filmu nie patrząc na cierpienie innych.
Jeżeli interesuję Was świat trudnej miłości i cienie show biznesu to ta książka na pewno przypadnie Wam do gustu.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu AKURAT
               
                                                     

1 komentarz:

  1. Nie słyszałam o tej książce (ani o jej poprzedniczce), ale na razie nie mam ochoty na tego typu historie, może kiedyś ;)

    OdpowiedzUsuń