poniedziałek, 29 grudnia 2014

Recenzja:Astrocalendarium 2015 Wydawnictwo Studio Astropsychologii.

Witam Was Kochani po krótkiej przerwie,którą chcąc nie chcąc musiałam sobie zrobić od mojego bloga, ale, za to wracam do Was z poukładanym życiem zawodowym.Jak wiecie uczę się medycyny, więc jest trudne pogodzić pewne rzeczy ze sobą, tym bardziej, iż  jeszcze niedawno mieliśmy Boże, Narodzenie.Bieganina za prezentami dla bliskich sprzątanie,gotowanie,ubieranie choinki jednym słowem miesiąc grudzień jest dla mnie miesiącem "bez wytchnienia" nie chcę myśleć nawet co będzie, gdy zacznę za trzy miesiące drugi kierunek medyczny, aczkolwiek czas na czytanie książek wieczorem zawsze staram się znaleźć.Z racji tego, że za kilka dni kończy się rok 2014 przychodzę do Was z dość nietypową recenzją, bo zamiast recenzji książki poniżej znajdziecie recenzje nietypowego i jakże magicznego kalendarza :)
 
  

Opis Wydawnictwa Studio Astropsychologii 

 Jeśli chcesz rzucić jasne światło na dotychczas tajemnicze ścieżki przyszłości, sięgnij po „AstroCalendarium 2015”. Zamiast samodzielnie odczytywać układ ciał niebieskich, już dziś możesz wesprzeć się doświadczeniem jednego z najbardziej cenionych astrologów. Dzięki temu periodykowi o osiemnastoletniej tradycji będziesz w stanie świadomie zaplanować zarówno czas wzmożonej pracy, jak i okresy, w których wskazane będzie regenerowanie nadwątlonych sił. Dowiesz się, kiedy warto poświęcić się rozwojowi zawodowemu, a kiedy należałoby skoncentrować się wyłącznie na życiu rodzinnym. Ciała niebieskie wywierają wpływ na każdą sferę Twojego życia – od kwestii finansowych przez zdrowie po miłość. Wykorzystaj to oddziaływanie. Kreuj przyszłość sięgając gwiazd!Ani się obejrzymy, a zawita do nas Nowy Rok wkraczając w nowy etap każdy z nas ma nadzieję, że ten rok będzie lepszy piękniejszy jak to mamy w zwyczaju robimy analizę naszego życia co nam się udało, a co nie nad czym musimy jeszcze popracować stawiamy to nowsze postanowienia planujemy nasze nowe projekty,które staramy się zrealizować w Nowym Roku w tym wszystkim zapewne pomaga też kalendarz.Astrocalendarium 2015 to najnowszy kalendarz zaprojektowany przez znanego astrologa jak i również doktora nauk przyrodniczych Krystyny Konaszewskiej-Rynkiewicz.Astrocalendarium wydawane jest nieustanie od 18 lat.W kalendarzu znajdziemy wiele ciekawostek astrologicznych min.wykres przebiegów planet do wyznaczenia aspektów,prognozę na rok 2015 dla każdego znaku zodiaku,fazy księżyca czy również aspekty dzięki, którym łatwiej zrozumiemy jak planety kooperują razem ze sobą.Strony kalendarza są komunikatywne i czytelne,daty i liczby są wyraźne co jest dużym plusem kalendarza.Autor kalendarza uatrakcyjnił karty krótkimi informacjami astrologicznymi na każdy dzień.

Mając ten kalendarz o wiele łatwiej będziesz mogła/mógł zaplanować swój dzień,a także bardziej otworzyć się na astrologię,która jest bardzo intrygująca.
 Astrocalendarium może być również idealny upominkiem dla osoby,która interesuję się astrologią, ale również dla osoby gustującej w papierowej wersji kalendarza.

Za kalendarz dziękuję wydawnictwu Wydawnictwu Studio Astropsychologii 

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza