środa, 11 lutego 2015

Utrata Rachel Van Dyken

Tytuł:Utrata
Autor:Rachel Van Dyken
Wydawca:Wydawnictwo Feeria
Data premiera:04.02.2015
Oładka:miękka
Cena katalogowo:32,90zł
Ilość stron:300
Moja ocena:6/6 !!!!!!!!!!!

Kontroluj to,co możesz kontrolować,kochaj to,co możesz kochać,a reszta...cóż,reszta to tylko reszta.


     Powieść "Utrata"w wyjątkowy sposób przedstawia nam prawdziwą miłość,która zaczyna się od zwykłej przyjaźni.Miłości,która jest wstanie przetrwać wszystko i jak bardzo przypadkowe spotkanie może rozbudzić dwa zranione serca do kochania się nawzajem..

 Może nic mi się nie śniło dlatego,że choć raz w życiu moje życie przypominało piękny sen
   
     Wes to najprzystojniejszy chłopak na całej uczelni postrzegany jako zwykły Casanova,uwodziciel zmieniający dziewczyny jak rękawiczki.Jednak pozory mylą...Wes żyje z dnia na dzień ukrywając pewną tajemnice.Co faktycznie kryję się pod pięknym wyrzeźbiony i silnym ciele Westa?

Kiersten nieśmiała zakompleksiona nastolatka nie potrafiąca poradzić sobie z rodziną tragedią zaczyna naukę na uczelni, by, choć trochę zapomnieć o przeszłości.Czy Kriesten odnajdzie sen życia?Czy może przystojny i tajemniczy Wes pomoże wykrzesać z Kriesten jej prawdziwą naturę?

       Nie ma pojęcia,co ze mną wyprawia... .Jest moim lekarstwem i nadzieją.Jest dla mnie wszystkim.Gdyby w ten sposób można było uleczyć serce.

"Utrata" to fenomenalna powieść o przeraźliwym strachu nadziei i walce z chorobą.Czytają ją każdy czytelnik odkrywa czym tak naprawdę jest przyjaźń,miłość poświęcenie się dla tej drugiej osoby.Ukazuję równowagę w dawaniu i braniu od siebie tego co najpiękniejsze i wartościowe."Utrat" to odzwierciedlenie wszystkiego co najpiękniejsze w życiu...

 Powieść "Utrata" ukazuję przepiękny obraz wyjątkowej przyjaźni,która jest fundamentem pięknej miłości.Początkiem kwitnącego uczucia młodych ludzi na wieki.

Trudno jest żyć-łatwiej jest umrzeć.Zamykasz oczy i więcej ich nie otwierasz.Co w tym 
trudnego?Nic-tylko tyle,że cholernie trudno zostawić tych,których się kocha.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu FEERIA:)

                                                                      Znalezione obrazy dla zapytania FEERIA

                 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza