środa, 25 lutego 2015

RECENZJA

Podręcznik uzdrawiania z aniołami Tytuł:Podręcznik uzdrawiania z aniołami
Autor:Patricia Papps
Wydawca:Studio Astropsychologii
Rok wydania:2015
Ilość stron:250
Cena katalogowa:34,30zł


       Książkę można zakupić w sklepie          
     
                                        
                                                      Medytacja,modlitwy,przewodnictwa


         Patricia Papps zagłębia nauki dotyczące aniołów i praktykowała medytację z nimi oraz duchowe uzdrawianie przez ponad dwadzieścia pięć lat.Mieszka w Dorset w Wielkiej Brytanii. Strona internetowa autorki.


  Archaniołowie,cherubiny,trony,panowania,cnoty wszystkie te anielskie hierarchię tworzą potężną moc uzdrawiania.Każdy z nich ma odmienną moc uzdrawiania w zależność od problemu z jakim się kierujemy.Jak bardzo anioły wpływają na nasze życie?W jaki celu w naszym życiu pojawiają się anioły?Przede wszystkim po, to by uzdrawiać nasze życie,dusze i serce.Każdy z nas ma swojego anioła stróża, ale pod natłokiem codziennych obowiązków nie każdy z nas o, nim pamięta i prosi go pomoc.Anioły czekają na Ciebie to w końcu anioły naszymi najdroższymi przyjaciółmi i przy nas cały czas. :)

W ludzkiej mentalności anioł postrzegane za "wysłanników Boga" i tak też jest.Anioły istotami,które poprzez swoją "boską energię" wspierają nas i przy nas, kiedy jest nam ciężko, gdy pokonujemy życiowe trudności pokładamy w aniołach wiele nadziei, by nasze prośby zostały rozstrzygnięte po naszej myśli.Ale co zrobić, by nasz kontakt z "istotą boską" był udany.

Patricia Papps poprzez swoją praktykę z aniołami postanowiła podzielić się swoim punktem widzenia odnośnie komunikowania się z istotami,które pomogą nam wejść na dam szczyt radosnego życia.Autorka szczegółowo opisuję w poradniku jak za pomocą codziennych medytacji,modlitw do istot światła nasze życie się zmienia.Energia,która jest w aniołach ma pomóc nam uzdrowić nasze ciało,umysł i wszystko, co nas otacza.Dzięki medytacji z aniołami możemy również lepiej zrozumiemy samych siebie ludzi, którzy nas otaczają.W książce znajdziemy opisane w najdrobniejszych szczegółach wskazówki dotyczące korzystania z mocy boskiego światła.

Książka w idealny sposób pomaga nam odkryć naszą własną ludzką "piękną naturę". Dzięki tej książce poczujecie w sobie niesamowitą siłę i moc w spełniani marzeń,pozwala odrzucić negatywne emocje,które blokują nasze życie.Po przeczytaniu książki zapewne każdy czytelnik w inny sposób spojrzy na "istoty światła".
Relacja z aniołami ma być wielką przygodą,przyjemnością dla nas ludzi tak samo przyjemna, jak jest dla każdego z nas miłość i przyjaźń.Polecam serdecznie A.

  
                                                     


 Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwuBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza