piątek, 6 marca 2015

TytułAnatomia kłamstw-Philip Houston,Michael Floyd,Susan Carnicero,DonTennant

Znalezione obrazy dla zapytania SINE QUA NON anatomia kłamstwTytułAnatomia kłamstw
Autor:Philip Houston,Michael Floyd,Susan Carnicero,DonTennant
Wydawca:Wydawnictwo SINE QUA NON
Data premiery:18 lutego 2015
Ilość stron:304
Cena katalogowa:34,90zł
Moja ocena:5/6
Kto ma oczy do patrzenia i uszy do słuchania,może się przekonać,żaden śmiertelnik nie jest w stanie utrzymać niczego w tajemnicy.Kiedy milczą jego usta,gada za pomocą koniuszków jego palców,zdrada sączy się z niego każdym porem ciała-Zygmunt Freud.

  W dzisiejszych czasach nie ma chyba człowieka,który by, chociaż raz nie skłamał...doskonale o tym wiem :) Zadajmy sobie pytanie dlaczego faktycznie ludzie kłamią?Bo coś ukrywają,mają coś na sumieniu,kłamią, bo nie chcą zranić drugiego człowieka bądź kłamią dlatego , że jest, im po prostu wygodnie.

Anatomia kłamstw została opracowana przez byłych agentów CIA,którzy po przez swoje długoletnie doświadczenie ukazują nam sekretne tajemnice w jaki sposób odkrywać kłamce.Agenci ujawniają swoją pracę z przestępcami ujawniają jak zdzierają fałszywe maski kłamstw kryminalistów.Autorzy nakreślają wiele narzędzi i sposobów również w metodologii.
Czy faktycznie po przeczytaniu książki jesteśmy wstanie odkryć kłamstwo?Sięgnijcie po książę po naprawdę warto!

 Wszystkie prawdy można łatwo zrozumieć,gdy zostaną odkryte,cała trudność polega na tym,żeby je odkryć-Galileusz

  Anatomię kłamstw w pewien sposób możemy zaliczyć do poradników z tej "górnej półki"Wielkim plusem książki jest wyczerpująco opisana praca agentów nad rozszyfrowaniem kłamcy.Czy po przeczytaniu książki będę wstanie dostrzec kłamstwo?Na pewno tak.Polecam serdecznie A.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu SINE QUA NON
 Znalezione obrazy dla zapytania SINE QUA NON wydawnictwo`

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza