czwartek, 18 czerwca 2015

Co,jeśli...Rebecca Donovan

Tytuł:Co,jeśli......
Autor:Rebecca Donovan
Wydawca:Wydawnictwo Feeria
ISBN: 978-83-7229-481-4
Data premiery:17 czerwca 2015
Ilość stron:390
Okładka:miękka
Cena katalogowa:35,90zł
Moja ocena:5/6

    Co naprawdę wydarzyło się podczas rodzinnej awantury,której świadkiem był niegdyś Cal?


                  
             
    Chyba każdy z nas miał taki moment, zakręt w życiu, kiedy miał wszystkiego dość. Ta chęć rzucenia wszystkiego w cholerę i zaczęcie wszystkiego od nowa bywa bardzo pociągająca, ale nie mamy w sobie na tyle odwagi i motywacji, by to zrobić. Co musi się wydarzyć w życiu  człowieka, który poniekąd ma wspaniałe życie zrezygnował z niego. A może jest zbyt perfekcyjne?Czy jest możliwe spalić za sobą mosty i nie wracać do przeszłości, która bywa przykra, raniąca.
   Cal Logan jest młodym studentem cieszącym się urokami studenckiego życia. Calowi sen z powiek spędza niejasna sytuacja związana z jego przyjaciółką z dzieciństwa. Czy jest możliwe by po długiej nieobecności swojej przyjaciółki po raz kolejny ją odnalazł. Gdy Cal przypadkowo spotyka dziewczynę tak bardzo podobną do Nicole.Wszystko się zmienia.Cal za wszelką cenę chcę dowiedzieć się co dzieje się z Nicole.    Czy możliwe, że nieznajoma dziewczyna jest tak bardzo podobna do Nicole perfekcyjnej dziewczynki, której przyszłość została już zaplanowana za nim jeszcze przyszła na świat?Czy Calowi uda się rozszyfrować zagadkę?Musicie koniecznie przeczytać :)
   Powieść o tym, jak przyjaźń pomimo przeciwności losu nadal może trwać.Trwać jeszcze intensywniej jeszcze bardziej wyjątkowo.Zapewne niejednego czytelnika zakończenie powieści zadziwi może i nawet zruszy.
Na końcu powieści autorka prosi, by nie opisywać szczegółów powieści tak, aby nie została spoilerem więc też dlatego recenzja jest napisana trochę ogólnikowo.Mam nadzieję, że powyższym tekstem zachęciłam to przeczytania tej pozycji.Serdecznie polecam Angelika..


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu FEERIA

Znalezione obrazy dla zapytania feeriaRebecca Donovan jest amerykańską pisarką. Absolwentka Uniwersytetu Missouri w stanie Columbia. Mieszka w małym miasteczku w stanie Massachusetts. Tworzy poczytne powieści obyczajowe. Jej debiutem literackim była książka "Powód by oddychać", która stała się bestsellerem m.in. na listach "New York Times" oraz "USA Today". Książka, podobnie, jak dwie kolejne powieści z tej serii, stała się bestsellerem również poza granicami USA - przetłumaczono ją na wiele obcych języków. Pisarka ma małego synka. Uwielbia muzykę i nowe doświadczenia w życiu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza