piątek, 3 czerwca 2016

English Matters 58/2016 i 17/2016

     Witam Was bardzo serdecznie. Dziś przychodzę do Was z nietypową recenzją, a dokładniej to recenzją dwóch egzemplarzy magazynu. Jakiś czas temu zdecydowałam się na stała współpracę z ColorfulMedia wydającym magazyny językowe.Tym razem wybrałam czasopismo English Matters.
   English Matters jest to interesujący magazyn dla uczących się języka angielskiego.Cena czasopism jest przystępna waha się pomiędzy 8-15zł.Jeśli chodzi o objętość jest, to czasopismo 40-50 stronicowe(oczywiście zależy od wydania egzemplarzu). Jeśli chodzi o ilustracje i sam tekst,to magazyn jest czytelny i wszechstronny. Odnajdziemy w nim sporo ciekawych na „topie” informacji i krótkich felietonów.Ważnym elementem w tym magazynie jest umieszczony na każdej stronie mini słowniczek polsko-angielski,który w znacznym stopniu ułatwia nam samą naukę.
   Na pierwszy rzut oka samo czasopismo może nas trochę zniechęcić sporą ilością języka angielskiego,z czasem czytelnik zupełnie nie zwraca uwagi na anglojęzyczny tekst.Czasopismo czyta się przyjemnie,a co za tym idzie ,nasz język angielski poszerza się o nowe słownictwo.
Czasopismo idealnie nadaję się na wakacje czy spędzanie kreatywnego wypoczynku.Niedługo czas wakacji wyjazdów,dalekich podróży więc takie czasopismo jest najbardziej dobrą alternatywą do nauki języka. A poniżej umieszczam krótką informację o dwóch egzemplarzach English Matters.

Wydanie (inside 58/2016)
 
Jednym z głównych tematów tego wydania jest Emma Watson aktorka,która zasłynęła z filmu Harry Potter.Przeczytam min.czym obecnie się zajmuję,w jakich kampaniach bierze udział.W magazynie odnajdziemy artykułu o zjawisku 3D,nie zabrakło również coś dla fanów podróżowania.Syria-Past and Present,czyli tekst o niebezpiecznym terenie Syrii.Kolejna rzecz to tekst o Williamie Shakespeare'a,który w tym roku obchodzi 400 rocznicę śmierci i na koniec mój ulubiony artykuł o Zoelii blogerce,która zdobyła popularność poprzez dodawanie filmów na You Tube.Polecam serdecznie.


Wydanie specjalne 17/2016
W tym wydaniu znajdziemy bardzo ciekawe dwa artykuły o modzie damskiej i męskiej. Jak wyeksponować atuty kobiety poprzez ubiór i jak wygląda elegancki strój u mężczyzn.Jednym z ciekawszych artykułów w czasopiśmie jest tekst o pozytywnych właściwościach oleju kokosowego i zastosowaniu w kosmetyce.Na kolejnych stronach znajdziemy coś, co lubię najbardziej, czyli „podróże.Tym razem przenosimy się do Szkocji, niesamowite budowle zamki: Royal Mile,Eidinburgh Castle czy Fyvie Castle.W tym numerze nie zabraknie również informacji kulturalnych czy też coś dla osób lubiących gotować.

Czasopisma zrobiły na mnie pozytywne wrażenie, na pewno będę stałą czytelniczką English Matters.

Zakup czasopisma możecie zrobić ,klikając na poniższy linki,na który zapraszam serdecznie:)


Link do strony :)


 Za egzemplarze czasopisma dziękuję ColorfulMedia.Znalezione obrazy dla zapytania colorfulmedia

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza