sobota, 18 czerwca 2016

Nie omijaj szczęścia-Ewa Podsiadły-Natorska


Tytuł:Nie omijaj szczęścia
Autor:Ewa Podsiadły-Natorska
Wydawnictwo:AKURAT
ISBN:978-83-287-0343-8
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:39,90 zł
Ilość stron:574
Moja ocena:5/6

Jeśli już znasz Błękitne Dziewczyny to w tej książce spotkasz je ponownie.Jeśli ich nie znasz,to najwyższa pora je poznać!

  Główną bohaterkę powieści 29-letnią Kaje Redo poznajemy w momencie, kiedy jej życie diametralnie się zmienia.Podejmuję radykalne zmiany w swoim życiu prywatnym i uczuciowym.Upadki, które doznała w życiu sprawiły,że bohaterka postanawia wziąć odpowiedzialność za swoje życie.
To jest jak ekstaza;nie możesz p rzestać, najchętniej zjadłabyś wszystko co do ostatniego okruszka.Przecież to jest właśnie miłość.Miłość jest takim tortem,cudownie pysznym i jednocześnie niebezpiecznym…
  Kaja poznaję nową miłość Michała ,zakłada profil na Facebooku o nazwie SZCZĘŚLIWE POLKI.Strona zaczyna cieszyć się ogromną popularnością ,strona jest lubiana przez tysiące polek,a media coraz bardziej interesują się pomysłem Kai.Relacje z Michałem zaczynają się komplikować.Bohaterka postanawia wymyślić akcję,która mam za zadanie prowadzenia przez kobiet pamiętnika pozytywów.Polki na stronię dzielą się swoimi drobnymi sukcesami,które sprawiają,że są szczęśliwsze.
    Nieodłącznym życiem Kai są najlepsze przyjaciółki Mini i Madzia,które w sowim życiu również muszą się zmagać z przeciwnościami losu.W tej powieści dosłownie nie zabraknie niespodziewanych zwrotów akcji.
   Losy Kai czytało mi się z wielką przyjemnością.Główna bohaterka jest uosobieniem kobiety silnej i odważnej,która potrafi o siebie zadbać.Wiadomo często zdarzają się problemy upadki ,niespełnione marzenie,ale po to jest determinacja i wiara by wierzyć w szczęśliwe zakończenie.Bierne czekanie nie przyniesie efektów.Po przeczytaniu tej książki sądzę,że głównym element jaki autorka pragnęła nam przekazać to abyśmy cieszyli się z najdrobniejszych rzeczy.Nie od dziś jest wiadome ,że najmniejsze rzeczy cieszą najbardziej.Jeśli nie docenimy tych małych większe również nie będą nas cieszyć.
Jeśli macie chęć poznać perypetie trzech zwariowanych kobiet gorąco zapraszam do przeczytania tej powieści, bo naprawdę warto .


Ewa Podsiadły-Natorska(ur.1986)-radomianka z urodzenia i z wyboru.Absolwentką filologii polskiej.Dziennikarka współpracująca z lokalnymi portalami internetowymi.Prowadzi własną agencję
medialną oraz portal dla kobiet eRadomianki.pl.Uzależniona od pisania-pierwszą powieść napisała w wieku 12 lat.Lubi gotować,czytać i podróżować.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu AKURAT

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo akurat

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza