sobota, 24 czerwca 2017

Dziewczyna z nagietkowym szalem -Susan Meissner

Znalezione obrazy dla zapytania Dziewczyna z nagietkowym szalem -Susan Meissner

Tytuł:Dziewczyna z nagietkowym szalem
Autor:Susan Meissner
Wydawca:Wydawnictwo Kobiece
ISBN:978-83-65506-66-5
Okładka:miękka
Liczba stron367
Moja ocena:4/6


Przepiękna opowieść o dwóch wielkich miłościach dwóch stratach i dwóch wrześniach ,które dzieli sto lat historii i łączy jeden tajemniczy szal.

  Wybierając akurat książkę,sugerowałam się okładką i krótkim zarysem fabuły na okładce. Byłam pewna,że książka przypadnie mi do gustu i przeczytam ją bardzo szybko.Czy faktycznie książka zaciekawiła mnie na tyle,by ją polecić?
    Dwie bohaterki żyjące w innych czasach,łączy wręcz dużo.Na przełomie roku 1911 poznajemy pielęgniarkę Clare Wood i na przełomie 2011 roku wdowę Taryn Michaels.Clara w przykrych okolicznościach traci swojego ukochanego męża.      Tęsknotę za zmarłym mężem przenosi na pracę.Nie wierzy,że pojawi się w jej życiu coś dobrego.Taryn jest typem kobiety aktywnej i osobą,która realizuję się zawodowo.Pewnego dnia musi się stoczyć walkę z przeszłością i przykrymi doświadczeniami,które wydarzyły się w życiu jej męża.Czy pomimo przykrych doświadczeń kobiety doznają ukojenia?
    Autorka od pierwszych stron fabuły przedstawia nam równocześnie historie dwóch kobiet,których różni sto lat.Pomimo tego łączy ich bardzo wiele.Strata,ból i trudne powroty do normalnego życia.Dziewczyna z nagietkowym szalem to skromna i ciepła powieść dla czytelniczek,które pragną się zrelaksować.
Polecam serdecznie
 


                                      Za egzemplarz recenzencki dziękuję.


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwokobiece

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza