sobota, 24 czerwca 2017

Szansa-VI Keeland

Znalezione obrazy dla zapytania Szansa-VI Keeland

Tytuł:Szansa
Autor:VI Keeland
Wydawca:Wydawnictwo Kobiece
ISBN:978-83-65506-72-6
Okładka:miękka
Liczba stron:368
Moja ocena:4/6     Jest to kolejna powieść autorki,którą ma okazję przeczytać.Autorka ma niesamowity talent wzbudzania w czytelniku wachlarz cudownych emocji.Gra słów bohaterów i przeciwieństwo bohaterów sprawia,że powieść jest pikantniejsza.Wątki erotyczne są na wysokim poziomie.Czytanie każdej książki tej autorki to ciekawa przygoda.
    Po siedmiu latach znów go widzi.Nie spodziewała się,że po takim czasie po raz kolejny spotka Vince'a.Pomimo upływu czasu chłopak stał się prawdziwym mężczyzną,stając się marzeniem każdej kobiety.Olivii jednak nie romanse w głowie. Dziewczyna w stu procentach jest skupiona na pracy i pokazania się jak najlepszej strony. Konkurencja Olivii depcze po piętach.Co się wydarzy między dwojgiem ludzi,czy czas jest w stanie coś zmienić?

Czuł,jakby brakowało w jego układance, jakiegoś puzzla.Potem poznał piękną i zabawną kobietę,która lubiła zatracać się we własnych myślach (fragment powieści z str 182)

   Z racji tego,że jestem recenzentką ,bardzo często czytam romanse z domieszką erotyku.Im więcej ich czytam tym wrażenie,że każda z powieści jest do siebie podobna i żadna z autorek nie jest w stanie mnie już zaskoczyć.
  W tej nowości wydawniczej czytelnik może się spodziewać zagorzałej rywalizacji, jak i walki o ukochaną miłością.Książkę czytało się dość szybko,ale było wiele powielanych sytuacji z pierwszej części.Momentami męczyłam się ,czytając książkę.Autorka dość bardzo przekombinowała sam obraz bohatera.Głównie skupiła się na fizyczności.
Autorka tym razem trochę mnie rozczarowała.Nie mniej jednak jest to powieść godna uwagi..Polecam serdecznie .

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwuZnalezione obrazy dla zapytania wydawnictwokobiece

1 komentarz: