poniedziałek, 11 grudnia 2017

Siedem dni razem-Francesca Hornak

Znalezione obrazy dla zapytania Siedem dni razem-Francesca Hornak
Tytuł:Siedem dni razem
Autor:Francesca Hornak
Wydawnictwo:HarperCollins
Okładka:miękka
Liczba stron:380
Moja ocena:5/6Dowcipna,pełna celnych obserwacji powieść o tym,co czeka rodzinę, gdy podczas świąt zmuszona jest odbyć tygodniową kwarantannę.

   Przedświąteczny czas kojarzy się nam z wiecznym zabieganiem kupno choinki,prezentów.Cieszymy się z nadchodzących świąt.A co jeśli ten wyjątkowy świąteczny czas jesteśmy zmuszeni odizolować się zupełnie od świata?Zapraszam do recenzji.
   Rodzina Birchów jest w dość niekomfortowej sytuacji.Cała familia jest zmuszona spędzić czas w swojej posiadłości.Z dala od innych ludzi.Powodem zaistniałej sytuacji jest wirus Haag i bohaterka Olivia,która pracowała w Afryce z zakażoną ludnością.
   Pomimo spędzonych w gronie rodzinnym świąt,każdy żyję własnym życiem,a każdy z bohaterów uważa ,że jego problem jest najważniejszy. Zajmując się swoimi sprawami, nikt jednak nie wie jaką tragedię ukrywa jedna z bohaterek.Czy to spowoduje,że rodzina odnajdzie magię świąt?Tego nie zdradzę,a zaproszę do sięgnięcia po pozycję wydawniczą.
    Książka jest miłą powieścią na nadchodzące święta.Autorka potrafi w piękny sposób w czytelniku rozbudzić emocję,które towarzyszą w trakcie świąt.Powieść idealna na długie wieczory.
Czy mogę się do czegoś doczepić? Niekoniecznie!Książka lekka i ciekawa,a autorka pięknie wprowadza nas w świąteczny czas.Gorąco polecam.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania harpercollins logo

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza