sobota, 14 lipca 2018

GPS Szczęścia czyi jak wydostać się z Czarnej D-Magdalena Witkiewicz,Marzena Grochowska

Znalezione obrazy dla zapytania GPS Szczęścia czyli jak wydostać siÄ™ z Czarnej D-Magdalena Witkiewicz,Marzena GrochowskaTytuł:GPS Szczęścia czyi jak wydostać się z Czarnej D
Autorzy:Magdalena Witkowska,Marzena Grochowska
Wydawca:Od deski do deski
ISBN:978-83-66157-66-9
Cena katalogowa:29 zł
Ilość stron:253
Moja ocena:5/6Najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.


Magdalena Witkiewicz to autorka,którą w ciemno mogą polecić.Jak wiadomo Magda jest pisarką od dobrych zakończeń.Każda z powieści to wręcz mistrzostwo świata.Tym razem autorka zaskoczyła swoich wiernych z czytelników innąpozycją wydawniczą.

Każdy w swoim życiu był na etapie przysłowiowej ''Czarnej dupie''.Czarna dupa to miejsce,z którego ciężko wyjść.Miejsce w,które ściąga nas na dno i bardzo ciężko z niej wyjść.Autorki przedstawiły bohaterów,którzy właśnie w takiej D. mieszkają.

W Czarnej D wszystko jest czarne i ponure.W tym mieście nie świeci słońce nie ma radości ani kwiatów.Brak kolorów i perspektyw.W Czarnej D każdy może się znaleźć,tylko od nas zależy czy będziemy tam gościnie czy zostaniemy tam na dłużej.

Książka oczywiście była strzałem w dziesiątkę.Motywuję,a jednocześnie opowiada historię z przymrużeniem oka.Autorki w prosty sposób pokazują jak wyjść z stanów depresyjnych poczuć się dobrze we własnym życiu i dążyć do wyznaczonych celów.

Czytelnik szybko nabierze chęci do życia i do wyjścia z Czarnej D.Gorąco polecam


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu
Znalezione obrazy dla zapytania od deski do deskiBrak komentarzy:

Publikowanie komentarza