niedziela, 15 lipca 2018

Wzloty i upadki młodej Jane Young-Gabrielle Zevini

Znalezione obrazy dla zapytania Wzloty i upadki mÅ‚odej Jane Young-Gabrielle ZevinTytuł:Wzloty i upadki młodej Jane Young
Autor:Gabrielle Zevin
Wydawca:WAB
ISBN:978-83-280-5400-4
Cena katalogowa:39,99 zł
Ilość stron:350
Moja ocena 5/6W dzisiejszych czasach Hester Prynne nie musiałaby nosić szkarłatnej litery,żeby być napiętnowana do końca życia.Wystarczyłoby kilka wpisów w sieci.
Bycie tą drugą nie do końca może być satysfakcjonujące dla kobiety.Jeśli pojawia się jeszcze jedna kobieta zaczyna robić się tłoczno,zbyt tłoczno.Jeśli jesteśmy tą,która wchodzi pomiędzy małżeństwo powinna raczej zachować czujność i stać się  niewidzialną.Jednak jedna z bohaterek wybrała inną metodę,Zapraszam do recenzji.

Aviva Grossman to młoda dziewczyna.Jej kariera zawodowa przecięła się z kongresmenem.Niestety oprócz kwestii zawodowej połączył ich również romans.Dziewczyna uwikłana w związek jest pomiędzy młotem,a kowadłem.Szef Avivy jest w długoletnim małżeństwem.Bohaterka pozostawiona sama sobie,postanawia założyć bloga.Wszystkie wydarzenia,w których pojawia się kongresmen,zostają opisane w świecie internetu.Jak wiadomo ,nic w internecie nie ginie.Czy blog sprawi,że dziewczyna narobi sobie problemów? Nie zdradzę,a zaproszę do sięgnięcia po książkę 

Książka zrobiła na mnie dość dobre wrażenie.Autorka na pewno chciała poruszyć pewny temat,który dla niektórych  kobiet powinien być dość ważny.Tematyka romansu jest dość trudna i bardzo specyficzna.Wątek romantyczny ma dwie drogi albo skończy się dobrze lub źle.Jak było w przypadku Avivy nie zdradzę.Książka ukazuję wzloty i upadki z jakimi współczesna kobieta musi się zmierzyć.Gorąco polecam książę.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo wab

1 komentarz:

  1. Dobrze, że zapraszasz do sięgnięcia po książkę, bo to naprawdę wciągający tytuł, który czyta się z przyjemnością. Polecamy szczególnie na wakacje! :)

    OdpowiedzUsuń