sobota, 14 lipca 2018

Małżeńska gra-Cd Reiss

Znalezione obrazy dla zapytania MałżeÅ„ska gra-Cd ReissTytuł:Małżeńska gra
Autor:Cd Reiss
Wydawca:Wydawnictwo Kobiece
ISBN:978-83-65601-25-4
Okładka:miękka
Cena katalogowa:36,90 zł
Ilość stron:456
Moja ocena:6/6Trzydzieści dni pełnych pożądania,pasji i miłości.


    Bycie w małżeństwie ma swoje plusy i minusy.Jeśli jest żarliwa miłość,związek układa się pomyślnie.Gdy nie czujemy się spełnieni we własnym małżeństwie pojawiają się zgrzyty.Każdy etap nieporozumień trwa jakiś czas,kiedy małżeństwo sięga dna pojawia się rozwód. Taka sytuacja nie jest łatwa dla żadnych ze stron.Wina zawsze leży po obu stronach.A gdy chęci,by rozpalić żar namiętności leży po jednej stronie sprawia,że wpadamy na dziwne pomysły.I tak jest w przypadku Diany i Adama.


        Bohaterowie stoją na granicy bycia lub rozstania.Kołem ratunkowym jest 31 dni,które mają spędzić tylko razem.Ten czas jest sprawdzianem dla Adama,by ukazał swojej żonie,co dżemie w jego sercu.Czy Diana pomimo żalu do męża ulegnie,odda swoje serce i ciało na te 31 dni?Tego jednak nie zdradzę. 

Pomysł na fabułę jest jednak specyficzny, dzięki temu czytelnik rozbudza swoją ciekawość i wyobraźnię.Jesteśmy świadkami walki o miłość,pokazywanie prawdziwego ''ja''.Odkrywamy wraz z bohaterami to co wcześniej zostało ukrywane.Z każdą stron powieści odkrywamy nowe, coraz bardziej dzikie emocje i pragnienia.Gorąco polecam książkę

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza