czwartek, 24 kwietnia 2014

Przedpremierowa recenzja książki Bezmyślna autorstwa S.C.Stephens


Tytuł Bezmyślna
 Tytuł oryginalny Thougtless
Autor S.C.Stephens
Wydawca:Wydawnictwo Akurat
Data premiery 30 kwietnia 2014
Ilość stron 669
Czas czytania 2 dni

 Widziałem ,co jej zrobiłeś..Znam twoją tajemnicę.Możesz ją złamać ,na chwilę ,nie dłużej , nie uda ci się jej zburzyć .Jej ból przeminie ona czeka cierpliwie .Już niedługo przyfruną anioły.

Zebrałeś jej wszystko ,zostawiłeś z niczym.Pisana była jej miłość ,a ty co zrobiłeś ?Ona ma siłę ,kiedyś się uwolni .Niedługo przyjdzie czas .dla niej..dla mnie.


Z miłą chęcią zrecenzowałam kolejna nowość wydawnictw AKURAT .Bezmyślna jest to debiut literacki S.C .Stephens Poruszająca opowieść o tym ,że prawdziwa miłość nie zawsze jest usłana różami .Powieść o miłości która przychodzi kiedy się tego najmniej spodziewamy .Czasami po prostu się przydarza ,wkrada się  po mimo naszej woli.

Główni bohaterowie powieści Kiera i Danny tworzą idealną parę.Danny jest uosobieniem idealnego mężczyzny mądry ,nieziemsko przystojny ,a co najważniejsze szaleńczo zakochany w Kieri.Danny dostaję propozycję stażu w Seattle .Kiera z miłości wyjeżdża w raz z nim.Nie wiedząc jak wyjazd odmieni jej życie.
Para zamieszkuję z najlepszych przyjacielem Danne'go Kellanem .
 
Kelan jest liderem grupy D-Bags co wieczór  występuję w nocnym klubie w ,którym Kira dostaję pracę w pierwszym dniu po przyjeździe do  Seattle .Kira od pierwszego spotkania jest zauroczona przyjacielem swojego chłopaka.Była pod wrażeniem jego wyglądu ,talentu i uroku osobistego co sprawiało.Wygląd Kellana co wieczór przyciąga tłum zakochanych fanek

Danny dostaję kolejną propozycję pracy,więc wyjeżdża zostawiając swoją dziewczynę pod opieką przyjaciela.Pod nieobecność Danne'go między  Kelannem i Kierą rodzi się uczucie z ,którym starają się walczyć jak tylko mogą .Jaki będzie dalszy los bohaterów ?Czy miłość jaką darzy Dann'ego jest na tyle mocna by przetrwała rozłąkę .Musicie przeczytać?
Książkę przeczytałam w kilka godzin i w żadnym stopniu nie żałuję czasu spędzonego przy tej lekturze już teraz nie mogę doczekać kolejnej części .Autorka perfekcyjnie opisuję emocje ,które towarzyszą bohaterom w tzw."trójkącie"

Moja ocena 6/6

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu AKURAT

                                                                                

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza