sobota, 28 czerwca 2014

Zakochać się Cecelia Ahern

Zakochać się to książka autorstwa Ceceli Ahern swoją przygodę z pisaniem rozpoczęłam od debiutanckiej powieści PS KOCHAM CIĘ , która została zekranizowana . Autorka może pochwalić się sprzedażą 15 milionów egzemplarzy . Jej książki cieszą się powodzeniem w 46 krajach . Cecelia piszę również scenariusze do seriali telewizyjnych .

Przysłowie mówi nie oceniaj książki po okładce . Nie zawsze piękna okładka odzwierciedla ciekawą treść książki . Ale w tym przypadku tekst książki, jak i zarówno okładka jest ,ciekawa jedyna w swoim rodzaju . Po przeczytaniu powieści mam słabość do tej pisarki. Książka w sama w sobie jest niesamowicie życiowa czytając ją w myślach myślałam .Ta książka jest właśnie o mnie .

Christine Rose młoda kobieta w związku z mężczyzną . W dniu ślubu zrozumiała ,że nie kocha męża, pomimo to wzięła z, nim ślub, by go nie ranić .Rose kocha poradniki czyta ich mnóstwo  Jak zostawić męża , Jak napisać, powieść ,która odniesie sukces ,Sześć wskazówek jak zwolnić pracownika itp. sama również ma w planach wydać, powieść . Główna bohaterka ma niesamowitego pecha do dziwnych mężczyzn . Niekochającego męża , Simona człowieka ,który popełnił samobójstwo strzelając sobie w głowę i Adam . Gdy spotkała Adama nie miała pojęcia jak jej życie się zmieni .

Adam Basil nieszczęśliwy mężczyzna po przejściach . Kochająca dziewczyna opuszcza go , traci pracę , a do tego jego ojciec jest śmiertelnie chory . Nie widząc wyjścia z tej sytuacji postanawia popełnić samobójstwo skacząc z mostu . Z odsieczą przez przypadek przychodzi Christina . Bohaterka przekonuję Adama ,że życie jest piękne tym samym zawiera umowę z Adamem . Przed trzydziestymi piątymi urodzinami ma przekonać Adama ,że WARTO ŻYĆ .Czy Christinie uda się  zmienić życie Adama.

Niesamowita powieść o szukaniu szczęścia , miłości .Książka z afirmacjami życia . Zakochać się to powieść o tym ,że piękne jest życie ,warto się cieszyć nawet najmniejszymi rzeczami  . Szalenie istotne w tej powieści są poruszane ważne wątki, jakimi jest depresja ,strata bliskich osób , samobójstwo .

Książka przedstawia jak bardzo piękne jest życie . Mimo WSZYSTKO. Z czysty sumieniem mogę polecić Ci tą książkę .


                                                                                  

                                                                                     

Tytuł Zakochać się
Autor Cecelia Ahern
Wydawnictwo Akurat
Ilość stron 414
Data premiery2 lipiec 2014
Oładka miękka
Ocena 6/6


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu Akurat .

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza