środa, 8 lipca 2015

Crashed-K.Bromberg

 Autor:K.C Bromberg
Tytuł:Crashed.W zderzeniu z miłością.Tom III trylogii Drieven
Wydawca:Wydawnictwo HELION
ISBN: 978-83-246-9694-9
Rok wydania: 2015
Ilość stron:500
Okładka:miękka
Cena katalogowa:39,90zł
Moja ocena:5/6

Moja podróż w poznawaniu losów bohaterów Coltona i Raylee z trylogii Driven właśnie dobiegła końca trochę czuję niedosyt,że to już koniec.Jak mówi przysłowie „wszystko, co dobre szybko się kończy".
Związek Coltona i Raylee bywa burzliwy i niezrozumiany czasami dla ich samych.Za to miłość, jaką się darzą jest mocna i prawdziwa. Bohaterów łączy niewyobrażalna więź, którą bardzo trudno rozerwać.Czy w życiu bohaterów pojawi się ktoś, kto będzie chciał tę więź przerwać?
  W życiu głównych bohaterów nadchodzą czarne chmury ich miłość jest poddana ciężkiej próbie, gdy podczas wyścigu Colton ma wypadek,doznaje wiele obrażeń a jego dalszej życie staje pod wielkim znakiem zapytania.Czy los i tym razem będzie łaskawy dla bohaterów.Czy po burzy wyjdzie słońce?
  Darzę pozycję szczególną sympatią z tego względu,że jest w niej zwarta burza uczuć i emocji, które tak bardzo kocham odkrywać w powieściach.A Crashed właśnie jest taką powieścią.Czytając tę pozycję nie kiedy przypominała mi powieść "Miłość bez scenariusza" Tiny Reber. Autor przedstawia jak trudną trzeba przejść walkę o miłość, by być szczęśliwym, bo tak naprawdę ta PRAWDZIWA miłość przetrwa naprawdę wszystko.


K.Bromberg to bestsellerowa autorka amerykańska, znana czytelnikom na całym świecie przede wszystkim dzięki trylogii "Driven". Do tej pory ukazały się dwie książki z serii - "Namiętność silniejsza niż ból" oraz "Napędzani pożądaniem" - doskonale przyjęte przez czytelniczki w wielu krajach, w tym w Polsce. Powieści romantyczne z nutką erotyzmu zapewniły jej miejsce m.in. na liście bestsellerów New York Times oraz USA Today. Prywatnie jest mamą trójki dzieci i szczęśliwą mężatką.


 Za egzemplarz recenzencki  dziękuję wydawnictwu HELION i SENSUS.PL

 Znalezione obrazy dla zapytania sensus.pl

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza