wtorek, 7 lipca 2015

Zarządzanie codziennością.Zaplanuj dzień skoncentruj się i wyostrz swój twórczy umysł-Jocelyn K.Glei,Sccott Belsky

Zarządzanie codziennością. Zaplanuj dzień, skoncentruj się i wyostrz swój twórczy umysł - Glei Jocelyn K. Tytuł:Zarządzanie codziennością.Zaplanuj dzień skoncentruj się i wyostrz swój twórczy umysł.
Autor:Jocelyn K.Glei,Sccott Belsky
Wydawca:Wydawnictwo HELION
ISBN: 978-83-283-0152-8
Rok wydania: 2015
Ilość stron:235
Okładka:miękka
Cena katalogowa:39,00zł
Moja ocena:5/6

   

Jak powiedział kiedyś legendarny wynalazca Thomas Edison „geniusz to 1% inspiracji i 99% ciężkiej pracy"Aby móc wcielić wspaniałe pomysły w życie, musimy działać,eksperymentować,ponosić porażki, wprowadzać zmiany i nieustannie się uczyć.

  Dzisiejsza cywilizacja jest okupowana wręcz coraz to nowszymi gadżetami. Telefon, internet portale społecznościowe do tych wszystkich rzeczy jesteśmy mocno przywiązani. Jak trudno wykorzenić pewne nasze słabości wie zapewne nie jedna osoba, która na przykład próbowała, choć na 2-3 dni nie wchodzić na znany nam portal Facebook :). Spędzamy coraz więcej czasu na obserwowaniu innych co robią jak spędzają wolny czas,udowadniamy w świecie wirtualnym jak bardzo mamy barwne życie, co niestety nie przekłada się to na realne szare życie.Czy aby nie lepiej ten czas poświęcić na ubogacenie własnego życia? Jak sądzicie czy Woody Allen stworzyłby jako scenarzysta i reżyser 50 filmów na nic nie nic nierobieniu lub Ernest Hemingway codziennie ćwicząc swój warsztat literacki osiągnąłby tak wiele w świecie literatury. Zapewne zgodzicie się zemną, że nie. Bo sukces to niesiedzenie użalanie się nad sobą czy też marzenie o niebieskich migdałach.Sukces to przede wszystkim ciężka, żmudna praca, która przyniesie tylko wtedy zbiory, gdy poświęcimy temu dużo czasu.I tu zaczyna się problem. Tylko jak to zrobić? Przecież wokół nas jest wiele rzeczy do załatwienia, zrobienia:stos maili, listów,wiadomości na Facebooku, na które wypadałoby odpisać.Te wszystkie rzeczy spowalniają naszą samorealizacje zabierają ceny czas, które warto byłoby poświęcić na nasz sukces.który może być w zasięgu ręki.
Jocelyn K.Glei i Scott Belsky przedstawiają prostą sztukę efektywności w życiu codzienny.Uświadamiają jak wiele błędu popełniamy podczas wykonywania codziennych obowiązków. Tak książka to przede wszystkim narzędzie do stworzenia swojego strategii dzięki,której będziemy w stanie skoncentrować się na tym, co powinno być kluczowe w danym momencie. Opanować inne nieistotne obowiązki, które nie pozwalają nam na skrupulatne zajęcie się swoją pracą.
Czytelnicy po przeczytaniu tej książki zapewne w dużej mierze będą mogli lepiej zarządzać swoim życiem dostrzegą, jakie błędy popełniali. Ta książka pozwoli Wam w pozytywny sposób wykorzystać dzień na to, co dobre i wartościowe dla samospełnienia się. Zachęcam do przeczytania tej pozycji. Czytając tę książkę to mały krok do zmiany swojego życia.

Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu HELION i SENSUS.PL
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo helion
Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo sensus 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza