niedziela, 26 lipca 2015

Kwitnący krzew tamaryszku-Wanda Majer-Pietraszak

Tytuł:Kwitnący krzew tamaryszku
Autor:Wanda Majer-Pietraszak
Wydawca:Wydawnictwo MUZA
ISBN: 978-83-7758-989-2
Rok wydania: 2015
Ilość stron:555
Okładka:miękka
Cena katalogowa:39,90zł
Moja ocena:5/6
 Powieść o czterech wyjątkowych kobietach, które poprzez głęboką i wartościową przyjaźń wspierają się w trudnych etapach swojego życia. Bohaterkami powieści są cztery dojrzałe kobiety. Barbara jest doświadczoną pielęgniarką zaczynająca swoje życia od nowa. Jaśka jest architektem. Iwona i Maria(Myszka) są utalentowanymi artystkami.Ich przyjaźń zaczęła się jeszcze w liceum.Każda z nich w swoim życiu ma duży bagaż doświadczeń życiowych.Wiele niepowodzeń i wiele niespełnionych marzeń.
  Nagle życie jednej z bohaterek zmienia się o 180 stopni za sprawą męża.Bohaterka postanawia zmienić swoje życie.Jedna z głównych bohaterek stoi przed życiowym dylematem.Kobiety postanawiają trwać przy ukochanej przyjaciółce i mocniej zakorzeniać przyjacielską relację.Czy uda się bohaterką wyjść na prostą?
   Ta powieść jest o tyle intrygująca, że znajdziemy w niej duży wachlarz emocji głównych bohaterek. Śmiech, łzy,radość, strata,wyczekiwanie na ten lepszy moment... . Ta pozycja w indywidualny sposób przedstawia czym jest naprawdę głęboka więź emocjonalna.Przyjaźń, która jest na swój sposób wyjątkowa. Ukorzeniona przyjaźń, która kwitnie pomimo upływu lat. Przeczytajcie i zobaczcie jak cudowna jest siła kobiet.    Wanda Majer-Pietraszak – autorka słuchowisk radiowych, dwóch telewizyjnych scenariuszy muzycznych, kilku tomików wierszy, opowiadań w pismach kobiecych, powieści „Czy pani jest żoną tego aktora?", współautorka scenariusza serialu telewizyjnego „Siedlisko", aktorka. W 2014 wydała „Cztery pory roku Heleny Horn". Mieszka z mężem pod Warszawą.Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu MUZA SA
Znalezione obrazy dla zapytania MUZA SA

1 komentarz: