środa, 8 lipca 2015

SPOTKANIE AUTORSKIE Z MICHAŁEM WITKOWSKIM

Michał Witkowski (2007) 
W czerwcu miałam ogromną przyjemność być na spotkaniu autorski Michała Witkowskiego.Tak kontrowersyjna a zarazem utalentowana postać od zawsze przyciągała moją uwagę.Dlaczego? Chociażby dlatego, że uwielbiam ludzi,którzy są „jacyś” nietuzinkowi niedający się podporządkować innym.I to jest w nim inspirujące.Michał Witkowski podczas spotkania wydał się niesamowicie ciepłym człowiekiem, od którego biję mnóstwo pozytywnej energii i ta przyciągająca magia inspirująca do pisania własnych powieści.Witkowski również zaprezentował fragmenty swojej nowej powieści,która pojawi się już we wrześniu.
 

Michał Witkowski ur. 17 stycznia 1975 polski pisarz, felietonista i bloger modowy. Stale współpracuje z tygodnikiem „Wprost” i magazynem „Viva! Moda”.Witkowski zadebiutował w 1997 tomikiem Zgorszeni wstają od stołów. Za swoją pierwszą książkę pisarz uznaje zbiór opowiadań Copyright  (2001 roku). W 2005 r. wydał powieść Lubiewo. Kolejną jego powieścią była Barbara Radziwiłłówna z Jaworzna-Szczakowej, która powtórzyła sukces Lubiewa. Prawdziwą popularność przyniosła mu jednak dopiero wydana w 2011 roku powieść kryminalna Drwal. W 2014 roku ukazał się kolejny kryminał Zbrodniarz i dziewczyna.
Jego książki tłumaczono na 30 języków, .
Przez sześć lat (do roku 2014) współpracował z „Polityką”, obecnie jest felietonistą tygodnika „Wprost”. Współpracuje z magazynem „Viva! Moda”.
 Witkowski jest osobą homoseksualną.
Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza