środa, 22 lutego 2017

Manwhore 1+ -Katy Evans

Manwhore. Tom 2. Manwhore + 1 - Evans Katy
Autor:Manwhore 1+ Tom 2
Tytuł:Katy Evans
Wydawca:Wydawnictwo Kobiece
ISBN:978-83-65506-42-9
Data premiery:23.02.2017
Ilość stron:380
Moja ocena 5/6


Grzech,który zniewolił dwa serca

     W końcu doczekałam się "Manwhore 1+", recenzja tej pozycji wydawniczej koniecznie musiała się pojawić na moim blogu.Uwielbiam gorące powieści,gdzie podczas czytania pojawiają się rumieńce na policzkach i z zapartym tchem po raz kolejny mogę śledzić losy bohaterów.
   Każda kobieta marzy o gorących pocałunkach i płonącej prawdziwej miłości,która pochłonie bez reszty.A kiedy w życiu pojawia się ten "wymarzony"inteligentny, przystojny mężczyzna wszystko zaczyna lawirować wokół pragnienia miłości.I tak było między Malcolmem i Rachel.Jednak nie zawsze wszystko idzie po naszej myśli,a błędy z przeszłości nie pozwalają się rozwijać miłość.Czy obydwoje dadzą sobie szansę ,na odbudowanie tego, co było wyjątkowe?
    Autorka stworzyła nadzwyczajnych bohaterów,którzy na pozór nie pasują do siebie. Przeciwieństwa,które nigdy nie powinny się połączyć, stają się jednak jednością.Druga część książki dla mnie jako czytelnika jest bardziej dojrzała, zbudowana na solidnych fundamentach.Sądzę,że sami bohaterowie mający przykre doświadczenia za są również są dojrzalsi.
     Jeśli chodzi o pióro autorki ,to tutaj jest istne szaleństwo.Piękna erotyka,opisy wątków są jak najbardziej na wysokim poziomie.Nie jeden polski pisarz mógłbym uczyć się od Kate Evans sztuki pisania.Twórczość autorki bardzo przypomina mi powieści Sylvii Day. Jednym słowem ciepła książka z falami erotycznej ekscytacji.Polecam serdecznie Angelika.


Za egzemplarze recenzencki dziękuje wydawnictwu:

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece


1 komentarz:

  1. http://www.pangrodzki.pl - blog artysty, pisarza

    Zobacz moją nową książkę science-fiction i muzykę techno oraz obrazy olejne na płótnie.

    OdpowiedzUsuń