poniedziałek, 17 października 2016

Znalezione obrazy dla zapytania współczesna boginiAutor:Roxana Bowgen
Tytuł:Współczesna bogini
Ilość stron:312
Okładka:miękka
Moja ocena 5/6

Jak wiara w siebie może zmienić wszystko.

  W naszej osobowości drzemią różne emocje i pragnienia.Czasami nasze życie wygląda tak, jak tego nie chcemy.Siłą rzeczy nie mamy wpływu na pewne rzeczy,jedynie co możemy to odpowiednio godnie przyjąć przykre doświadczenia.Los potrafi nas zaskoczyć,ale to od nas zależy jak będzie wyglądać nasze życie.Warto wziąć swoje życie we własne ręce tak jak zrobiła to Roxana Bowgen autorka książki "Współczesna bogini"
   Roxana to jedyna w swoim rodzaju kobieta,jej życie na pozór nie było szczęśliwe.W życiu kobiety było mnóstwo przeciwności.Los potrafił nie raz z niej zakpić.Jednak autorka nie zamknęła się w czterech ścianach, nie popadła w czarną rozpacz.Wręcz przeciwnie!Porażki, które napotykała ,stawały się motorem napędowym do działania. Odnalazła w sobie wewnętrzny potencjał i dała sobie szanse, by go wykorzystać.
   Autorka od lat zwiedzała mnóstwo cudownych miejsc,poznała wiele interesujących ludzi.Miejsca w ,których przebywała nie były luksusowe,często brakowało jedzenia i dachu nad głową.Autorka żyła w miejscach Trzeciego Świata, gdzie wszystko było na wagę złota.Każdy dzień był wyzwaniem.Żyjąc w ubogich miejscach doceniamy najdrobniejsze aspekty naszego życia. Roxana zasypie cię różnego rodzaju pytaniami,które mobilizują do myślenia odkrywania w sobie cząstki,która pomaga odkryć nasz potencjał.
   Książka jest dla mnie miłym zaskoczeniem ,nie jest to nudna biografia podróżującej kobiety.To publikacja o silnej wyzwolonej kobiety dla,której nie ma rzeczy niemożliwych. Pakuje swoje rzeczy do walizki i rusza w świat po nowe przygody.Autorka w stu procentach korzysta z życia czerpie z niego wszystko, co najbardziej wartościowe.Warto sięgnąć po książkę i zobaczyć się jakie piękne przesłanie ukazuje czytelnikowi.Polecam serdecznie.


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz