wtorek, 4 października 2016

Fashion Notes-Anna Maksymiuk-Szymańska

Znalezione obrazy dla zapytania Fashion Notes-Anna Maksymiuk-Szymańska
Tytuł:Fashion Notes
Autor:Anna Maksymiuk-Szymańska
ISBN:978-83-283-2746-7
Wydawnictwo:HELION
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:21,90zł
Ilość stron:219
Moja ocena 4/6


Sięgnij po najmodniejszy notes tego sezonu!

   Anna Maksymiuk-Szymańska(Ruda) to polska vlogerka,która na popularnej stronie You Tube dodaje filmy o szyciu.Swoją przygodę z szyciem zaczęła 10 lat temu.Od tej pory w jej życiu wiele się zmieniło wydała drugą książkę, projektuje ubrania i założyła własną firmę em em szop.Tym razem autorka zaprojektował dla czytelniczek fashion notes.
  Anna Maksymiuk-Szymańska mająca wieloletnie doświadczenie w szyciu ubrań zaprojektowała notes,z którym możemy zacząć przygodę z modą. Prowadzenie notesu jest dziecinnie proste,autorka daje nam wolną rękę. Wystarczy tylko wyobraźnia.W prowadzeniu notesu nie ma żadnych reguł czy zasad.W notesie można malować,pisać,bazgrać, kolorować pomysłów jest wiele, wystarczą dobre chęci.A może podczas prowadzenia notesu odkryjesz w sobie talent do projektowani?
   Jeśli chodzi książkę tekstu w niej jest bardzo mało.Autorka skupiła się na stworzeniu szkiców każdej z sylwetek do,których można zaprojektować dowolne ubranie.Szkice nie są przygotowane stricte dla kobiet, ale również dla dzieci i mężczyzn nie zabrakło również sylwetek plus size.Ta książko-notes jest fajną alternatywą do kreowania swojej wyobraźni i ćwiczenia swoich modowych inspiracji.Polecam wszystkim,którzy interesują się modą i projektowaniem,a więc ołówki w rękę i ćwiczymy :)

 
Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu:


Internetowa księgarnia sensus.pl. Osobowość OdNowa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz