sobota, 1 października 2016

Uwikłani.Hudson Autor-Laurelin Paige

Znalezione obrazy dla zapytania Uwikłani.Hudson Autor-Laurelin Paige
Tytuł:Uwikłani.Hudson
 
Autor:Laurelin Paige
Oryginalny tytuł:Hudson
ISBN:978-83-65506-47-7
Wydawnictwo:Wydawnictwo Kobiece
Rok wydania:2016
Moja ocena 6/6

Z łatwością mogę podzielić swoje życie na dwa etapy -przed nią i po niej.

   Pierce to majętny i przystojny mężczyzna ma wszystko, czego tylko zapragnie. Pieniądze i kobiety na jedną noc. Bohater najlepiej czuję się jako wolny człowiek,nie lubi zobowiązań wręcz przeciwnie ,kobiety zmienia jak rękawiczki.Obcując wieloma kobietami, potrafi niesamowicie manipulować kobietami i ich emocjami. Główny bohater ma dwie twarze zagorzałego casanowy i faceta ,który nie potrafi poradzić sobie z przeszłością. Jednak przychodzi moment, gdy emocje wybuchają i pragniemy normalności.
    Czasami potrzebujemy mocnego bodźca, by zmienić swoje życie i tak było z bohaterem książki,gdy w jego życiu pojawiła się Alayna Witthers. Piękna kobieta mająca gorącą charyzmę przyciągającą Pierca to siebie. Między dwojgiem zaczyna rodzić się chemia. Obydwoje skrywają tajemnice i tylko jedna z nich nie zdaje sobie sprawy,że bierze udział w grze.A gdy pojawia się trzecia osoba ,zaczyna robić się tłoczno.
   Uwikłani to niesamowita powieść,w której poznajemy grę dorosłych ludzi.Pierce bawiący się uczuciami,Celia celowo rani ludzi. Każde z tych osób nie jest idealne ,ma za sobą raniącą przeszłość jednak każde z nich nie jest skore to zmian.Pierce to egoista chcę wszystko, w zamian nie dając nic. 

   Autorka niesamowicie skonstruowała bohaterów ich emocje i pragnienia.Nie zabraknie w powieści wątków gorącego erotyzmu i zbliżeń.Ta pozycja nie jest spokojną powieścią znajdziemy w niej wiele podłych intryg,które nie są łatwe dla bohaterów.Po przeczytaniu książki mogę stwierdzić,że jest to najlepsza książka, przeczytana w tym miesiącu.Polecam serdecznie .

Za egzemplarz recenzencki dziękuję:
Znalezione obrazy dla zapytania WYDAWNICTWO KOBIECEBrak komentarzy:

Prześlij komentarz