środa, 5 października 2016

Kradnij jak artysta.Dziennik.Notatnik dla kreatywnych kleptomanów-Austin Kleon


Tytuł:Kradnij jak artysta.Dziennik.Notatnik dla kreatywnych kleptomanów.
Autor:Austin Kleon
ISBN:978-83-283-1822-0
Wydawnictwo:HELION
Cena katalogowa:29,00zł
Rok wydania:2016
Moja ocena 6/6

Jeśli chcesz kraść jak artysta, potrzebujesz miejsca na swoje zdobycze.

    Wielkie osobistości takie jak:Picasso,Leonardo da Vinci czy też Darwin używali dziennika to zapisywania pomysłów.Dzięki temu byli w stanie stworzyć cudowne dzieła i teorie.Czasami warto wziąć przykład z twórców dzieł i prowadzić dziennik.
   Jest to kolejną książkę,która niekoniecznie się czyta, a raczej wykorzystuje do zabawy :).Dziennik jest stworzony przez pisarza i artystę,który jest autorem zbioru "wierszy wykreślonych". Podobnie jak fashion notes jest to dziennik, przy którym mamy się dobrze bawić.Mając otwarty umysły jesteśmy w stanie ,stworzyć impulsy do kreatywnego tworzenia wspaniałych rzeczy.
  W notatniku odnajdziemy wiele motywacyjnych cytatów i zadań.Wszystkie ćwiczenia są oparte w ten sposób, by odnaleźć sobie wiele inspiracji by zostań kreatywną osobą.Zasady korzystanie z dziennika jest banalnie proste. Wystarczą trzy kroki.Dziennik regularnie powinien być przez nas prowadzony, zabieramy go ze sobą wszędzie i powtarzamy pierwsze dwa punkty tak długo, aż dziennik zostanie wypełniony.Dziennik ma  się stać częścią naszego życia.
   Kradnij jak artysta to ciekawy kreatywny bodziec do tworzenia kreatywnych rzeczy, pobudzania emocji i myśli, które tkwią w nas .Czasami nie mamy na tyle odwagi i miejsca my ukazać swoją kreatywność a ten dziennik jest idealnym miejscem.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu:
Znalezione obrazy dla zapytania sensus wydawnictwo
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz