czwartek, 20 października 2016

Wójt.Jak ogoliłem frajerów piłce,pieniądzach i kobietach

Znalezione obrazy dla zapytania Wójt.Jak goliłem frajerów piłce,pieniądzach i kobietach

Tytuł:Wójt.Jak ogoliłem frajerów piłce,pieniądzach i kobietach
Autor:Janusz Wójcik, Przemysław Ofiara
Cena okładkowa: 36,90 zł
Format: 140 x 205 mm
Liczba stron: 304 tekst
ISBN: 978-83-7924-545-1
Moja ocena 4/6

   
   Janusz Wójcik były szkoleniowiec Preprezentacji Polski w swojej autobiografii wyciąga na światło dzienne całą prawdę o świecie piłki nożnej.Wójt czyli autobiografia szczera do bólu.
    Nie jestem wielką fanką piłki nożnej,a tym bardziej nie wgłębiam się w szczegóły tego sportu.Mając w domu osobę interesująca się sportem jestem zmuszona słuchać o footballu. Janusz Wójcik to ekscentryczna postać,która wzbudza dużo emocji.Kiedy znajdował się w szatni piłkarzy zapadła cisza. Nieokrzesany trener i piłkarz jest człowiekiem mający wielki szacunek wśród piłkarzy.Wiele osób w futbolu wie,że nie warto zadzierać z ''Wójtem'',mówi prosto z mostu co myśli.Bez grzeczności bez cenzury.Jego bezczelne podejście do życia powodowało do tego,że popadał w niebezpieczne tarapaty.Lubił adrenalinę i balansował nad krawędzią.A jak wygląda życie Wójcika dowiesz się ,w tej oto książce.
  Piękne kobiety,gruba kasa i przekręty w polskiej piłce nożnej.Nie wiele osób odważyłoby się odkryć kulisy polskiego .Jednak Janusz Wójcik nikt nie jest w stanie zatrzymać.Szczerze aż do bólu, futbolu opowiada jak to jest z piłką nożną.
   Były trener opowiada ,jak wyglądał życiowy rollercoaster. Ukazuje relacje z Lechem Wałęsą.Kim była piękna kobieta, której pomógł w Afganistanie, stawiając swoje życie w niebezpieczeństwie?Czy faktycznie piłka nożna to duże pieniądze i sława?To tylko część historii Wójcika. Zapewne czytelnik po przeczytaniu tej publikacji będzie pewny,że życie Wójcika nie było nudne.
    Po przeczytaniu tej książki moja opinia dotycząca Wójcika się nie zmieniła.Nadal w moich oczach jest człowiekiem,który nie szczędzi w słowach.Uwielbiający piękne kobiety i luksusy.Czy faktycznie pozytywna opinia w śród piłkarzy o Wójciku jest szczera?Jedno jest pewne Janusz Wójcik jest prowokatorem polskiej piłki nożnej .Zachęcam do przeczytania książki zwłaszcza dla sympatyków piłki nożnej.Za egzemplarz recenzencki dziękuję 

Znalezione obrazy dla zapytania sqn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz