wtorek, 25 października 2016

Silna i sexy


Tytuł:Silna i Sexy
Autor:David Costa
Wydawnictwo:AHA
ISBN:978-82-7229-611-5
Rok wydania:2016
Cena katalogowa:39,90 zł
Okładka:miękka
Moja ocena:6/6

Francuski trening dla każdej z nas
Czasy w których żyjemy sprawiają,że z każdych stron napływają do nas informacje,by być fit, smukłą i wysportowaną kobietą.W świecie internetu mamy mnóstwo zdjęć i filmów kobiet,które mają piękne wyrzeźbione ciało. w nas chęci, by zacząć zmianę swojego życia.Mamy wachlarz różnych metod,które pomogą nam dotrzeć do wymarzonego celu.Kwestia tylko wyboru,chęci i naszej systematyczności.Źle dobrana metoda ćwiczeń powoduję,że się zniechęcamy, zamiast wymarzonej sylwetki mamy poczucie bezradności.Jednak z pomocą przychodzi nam David Costa.
Autor tej książki zapewnia nas,że prawidłowy dobrany trening siłowy pomoże nam dojść do wymarzonego celu i burzy stereotyp,że trening siłowy jest wyłącznie dla facetów.Dzięki odpowiednim treningom nasze ciało stanie się smuklejsze,a zbędne kilogramy zostaną przykrym wspomnieniem.
  Wszystkie treningi zawarte w tej książce są zaplanowane w sposób logiczny i progresywny. Dwunastotygodniowy plan treningowy jest rozpisany tak,by nas nie zniechęci ,a wręcz przeciwnie.Autor motywuję dając przy tym poczucie,że sport może być fajna formą spędzania czasu.Sądzę,że książka jest dobra alternatywa dla kobiet,które nie mają zbyt małą ilości czasu w ciągu dnia.Zdjęcia w poradniku przedstawiające ćwiczenia są zrozumiałe.Każda kobieta zaczynająca przygodę ze sportem  poradzi sobie w 100 procentach.Nie zabrakło również w niej przepisów i opinii innych kobiet,które wypróbowały metodę Davida Costa.
 Jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Zaczynając swoją przygodę z ćwiczeniami sądziłam,że ciężarki są przeznaczone tylko wyłącznie dla facetów.Warto jednak zrozumieć,że wszystko jest dla nas kobiet,kwestia tylko dobrania odpowiednich ćwiczeń.Autor wręcz książką daję nam gotowy przepis na to, jak zadbać o siebie,a co najważniejsze poczuć się spełnioną i szczęśliwą.Polecam serdecznie.

 Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo feeria

1 komentarz:

  1. Cieszy mnie, że książka się podoba i spełnia Twoje oczekiwania. Zainteresowanie nią widać także w sieci Empik, dzięki czemu wspięła się na listę bestsellerów. Miałam przyjemność przygotować do niej opis na okładkę ;-)

    OdpowiedzUsuń