sobota, 1 października 2016

Tak-Nie.Życie może być proste-Uwe Albrecht

Znalezione obrazy dla zapytania Tak-Nie.Życie może być proste-Uwe Albrecht

Tytuł:Tak-Nie.Życie może być proste
Autor:Uwe Albrecht
ISBN:978-83-7377-779-8
Wydawnictwo :STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
Data premiery:12 PAŹDZIERNIKA 2016
Ilość stron:476157
Okładka:miękka
Moja ocena:4/6


INFORMACJE O KSIĄŻCE :) 

Test długości ramion jako pomoc w podejmowaniu decyzji
    Autor tej publikacji jest lekarzem i prekursorem medycyny energetycznej,jest zwolennikiem używania technik repozycyjnych (AORT).Uwe Albrecht stworzył autorską metodę testu długości ramion.Na czym to polega?
    No właśnie.W naszym życiu mamy mnóstwo bodźców,które sprawiają ,że stoimy przed wyborem, podjęciem decyzji.Na różnych płaszczyznach życia wybór może być błahy,ale również ciężki.Nasz wybór to intuicja lub zwykły traf.Nas samych możemy pytać o wszystko,a dobrą odpowiedź zgodną z naszą podświadomością dostaniemy dzięki testowi. Innowacyjna metoda pozwala nam ułatwić życie i podejmować dobrą decyzję.W skrócie my pytamy,a ciało odpowiada.
   Książka wzbudziła we mnie wiele sprzecznych emocji, gdyż jest to metoda dość abstrakcyjna.Przyznam się szczerze,że próbowałam metody,ale nie wiem czy w moim przypadku jest to efekt placebo.Na pewno jest to ciekawa metoda zwłaszcza dla osób zmieniających zdanie.Test długość ramion na pewno znajdzie swoje miejsce w podejmowaniu decyzji,ale tych drobnych.Zachęcam do przeczytania.


Za egzemplarz recenzencki dziękuje wydawnictwu STUDIO ASTROPSYCHOLOGII:)


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz