poniedziałek, 3 października 2016

Możesz robić co chcesz.Sztuka autohipnozy-Jan Becker

Możesz robić co chcesz. Sztuka autohipnozy

Tytuł:Możesz robić co chcesz.Sztuka autohipnozy
Autor:Jan Becker
ISBN:978-83-7377-780-4
Wydawnictwo :STUDIO ASTROPSYCHOLOGII
Data premiery:2016
Ilość stron:353
Okładka:miękka
Moja ocena:4/6
INFORMACJE O KSIĄŻCE POD LINKIEM :)
Czy wiesz,że w każdej chwili możesz skorzystać z dobrodziejstwa autohipnozy?

  Za mną kolejna przeczytana książka dotycząca rozwoju własnej podświadomości i korzyści z niej płynących.Ta książka odsłania między nami tajemnicę pracy przy autohipnozie.Ale czym ona jest i jak ułatwia nam życie.
  Autohipnoza to nic innego jak zmiana stanu naszej świadomości moment, kiedy nasze ciało jest zrelaksowane.Jest to dobra metoda, gdyż wykonujemy ją sami bez żadnych osób trzecich. Zachowujemy przy tym naszą intymność.Autohipnoza jest dobrą alternatywą,gdy zmagamy się min. ze zmęczeniem ,depresją, poprawą samopoczucia, problemami w związku i tak można wymieniać bez końca.To uniwersalna metoda,w której każdy znajdzie coś dla siebie.Dla poprawy ciała i ducha.Dzięki ćwiczeniom z świadomością jesteśmy w stanie lepiej zapanować nad życiem i radzić sobie z negatywnymi wydarzeniami.Jeśli chodzi o mnie autohipnoza sprawdza się u mnie w kwestii problemów ze snem. Zachęcam Was serdecznie do przeczytania tej publikacji i wybrukowania autohipnozy.
   Książka Jana Beckera zrobiła na mnie ogromne wrażenie.Autor w dobrym tonie potrafi przedstawić czytelnikowi swoje sugestie dotyczące praktycznego korzystania z autohipnozy.Ta książka jest fajnym zbiorem wszystkich zagadnień,jeśli należycie do osób interesujących się tą tematyką,ta książka idealnie wspawuję się w Wasze gusta czytelnicze.Polecam serdecznie Angelika.


ZAPRASZAM NA STRONĘ WYDAWNICTWA  

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz