poniedziałek, 4 września 2017

A Sexy Bastard.Hard-S.J Hooks

Znalezione obrazy dla zapytania A Sexy Bastard.Hard-S.J Hooks

Tytuł:A Sexy Bastard.Hard
Autor:S.J Hooks
Data premiery:24 sierpnia 2017
Wydawnictwo:Wydawnictwo kobiece
ISBN:978-83-276-65740-64-9
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Cena katalogowa 39,90
Liczba stron:281
Moja ocena:5/6


   Uwielbiam pikantne powieści,w które są przesiąknięte adrenaliną i mnóstwem rywalizacji i, tak właśnie jest powieść A Sexy Bastard.Hard.Sama okładka już zachęca do jej przeczytania.Czy tak nie jest dziewczyny?Zapraszam do recenzji.
Ryder Cole to przystojny mężczyzną,jego piękne wyrzeźbione ciało działa na kobiety niczym magnes.Jednak pod seksowym facetem kryję się zupełnie inna osobowość.Bohater wręcz uwielbia noce życie, adrenalinę no i oczywiście nielegalne walki.
W międzyczasie z Londynu powraca Cassie,która chce zapomnieć o zgubnej przeszłości.Jednak powrót jej nie wygląda tak, jak powinien.Zaczynają się problemy.Brat dziewczyny ,zaciągnął dług u niebezpiecznego mężczyzny, nie oddając go.
   Ścieszki bohaterów zaczynają się łączyć. Dziewczyna postanawia pomóc bratu i zatrudnić się u Rydera w clubie, by oddać dług.Jednak przystojny Ryder nie jest w stanie zapanować swojego zauroczenia przed dziewczyną.Co wyniknie z ich relacji?Niestety nie mogę Wam zdradzić.
   A Sexy Bastard.Hard to w stu procentach mocny erotyk, po który powinny sięgać dorosłe kobiety :). Powieść ukazuję,że pomimo wysokiej aparycji i brutalności każdy potrzebuję ciepła i miłości.Brak tego sprawia,że stajemy się wyobcowani, raniąc innych.Zakładamy maskę stając się bezwzględni.
Książka jest zdecydowanie dobrym debiutem autorki,a już za to należą się jej brawa.
Powieść o tym,że czasami najtrudniejszą walkę nie jest ring,a walka o siebie i miłość.

Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz