środa, 27 września 2017

Ślad po złamanych skrzydłach-Sejal Badani

Znalezione obrazy dla zapytania Ślad po złamanych skrzydłach-Sejal Badani
Tytuł:Ślad po złamanych skrzydłach
Autor:Sejal Badani
Wydawnictwo:Wydawnictwo kobiece
Okładka:miękka
Liczba stron:485
Moja ocena:4/6

Opowiedziana z niezwykłą mocą historia o wyzwalającej potędze prawdy.

    Wrzesień dla mnie pod względem nowości wydawniczych jest dość bogaty.Nie mogę narzekać,a jesienne wieczory spędzam przy książce wole to,a niżeli telewizor.Przejdźmy jednak do kolejnej recenzji książki wydawnictwa kobiecego.
   Do książki dość długo się zabierałam.Byłam pewna ,że jest po raz kolejny romantyczna powieść o trudnej miłości.Pozory jednak mylą,a książka przenosi nas w poważne problemy i zmierzenie się z bólem i cierpieniem.
Sonya po długiej nieobecności musi wracać do rodzinnego domu, za sprawą ojca,który wpada w śpiączkę.Od wyjazdu z domu Sonya wiodła swobodę życie,była wolna.Nagle wszystko się zmienia,a bohaterka musi uporać się z problemami.Powrót z przeszłością nie jest dla niej łatwy.Czy rozdrapywanie ran wyjdzie bohaterce na dobre?Tego nie mogę Wam zdradzić,musicie koniecznie sami przeczytać książkę.
   Kolejna książka i kolejne powroty do przeszłości,które nie są proste.Sadze,że głównym elementem, nad jakim chciała skupić się Sejal Badani to przemoc domowa.Emocje towarzyszące temu sprawiają,że książka staje się zagadkowa. Powieść po prostu chwyta za serce.Polecam serdecznie.


Za możliwość przeczytania książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu.


Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo kobiece

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz