poniedziałek, 25 września 2017

Najtwardsza stal-Scarlett Cole

Znalezione obrazy dla zapytania Najtwardsza stal-Scarlett Cole
Tytuł:Najtwardsza stal
Autor:Scarlett Cole
Wydawnictwo:Akurat
ISBN:978-83-287-0641-5
Cena katalogowa:34,90 zł
Okładka:miękka ze skrzydełkami
Liczba stron:350
Moja ocena:5/6



    Tatuaże są odzwierciedleniem naszej osobowości,są synonimem wyrażania prawdziwych emocji.Tatuaże są również symbolem naszej przeszłości.Przeszłość,którą chcemy zakryć pod artystycznym tatuażem i zacząć nowy etap w swoim życiu.Tak,właśnie było z główną bohaterom powieści ''Najtwardsza stal''. Zapraszam do recenzji.
   Harper Connelly to piękna kobieta,która kryję dość bolesną przeszłość na plecach.Została brutalnie naznaczona przez swojego byłego partnera będącego psychopatą i narkomanem.Naznaczcie jest tak silne w jej psychice,że chcę go jak najszybciej się pozbyć.Z pomoc przyjdzie jej Trent Andrews.
Trent właściciel salonu tatuaży w mieście uznawany jest za lokalnego celebrytę,kiedy przypadkowo poznaję piękną Harper,jego życie się zmienia.Z silnego i bezpretensjonalnego mężczyzny wychodzi wrażliwy facet.Trent poznając przeszłość dziewczyny ,chcę jej pomóc tak mocno,jak to tylko możliwe.
Trent zmierzy się z powierzonym zadaniem ,zaś Harper z bliskością,która jest dla niej trudna.Czy para poradzi sobie?Tego Wam nie zdradzę,musicie przeczytać sami.
     Tom pierwszy wprowadza nas w intrygującą powieść o przeraźliwej przeszłości,która sprawia,że odnajdujemy drugą osobę pozwalająca zacząć wszystko od nowa.Autorka stworzyła niewyobrażalnie ciekawą powieść,która potrafi zauroczyć od pierwszych stron.Już nie mogę doczekać się kolejnego tomu.Polecam serdecznie.


Za egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu

Znalezione obrazy dla zapytania wydawnictwo akurat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz