niedziela, 24 września 2017

Obsesja-Katarzyna Berenika Miszczuk

Znalezione obrazy dla zapytania Obsesja-Katarzyna Berenika Miszczuk
Tytuł:Obsesja
Autor:Katarzyna Berenika Miszczuk
Wydawnictwo:GRUPA WYDAWNICZA WOKSAL
Okładka:miękka
Liczba stron:396
Moja ocena:6/6!!!!!!!   Obsesja w terminologii psychologii klinicznej oznacza uporczywe objawy, wyobrażenia wykonywanie działań ,które wykonujemy wbrew naszej woli.Obsesje ,są w stanie kierować naszym życiem prowadząc do czynów,które mogą mieć brutalne konsekwencje. Rodzai obsesji jest bardzo dużo, mogą one objawiać się na płaszczyźnie zdrowia, integracji z społeczeństwem czy też agresją.Rodzai jest dużo,a tym bardziej objaw ,które wykazują chorzy.Jednym z częstych obsesji jest nękanie drugiej osoby.I właśnie autorka w swojej fabule przedstawia schemat działania chorej osoby.
    Główna bohaterka to młoda lekarka psychiatry.Poznajemy ją w momencie, kiedy zaczyna nowy etap w swoim życiu tuż po rozwodzie.Lekarka zaczyna pracę w szpitalu na oddziale psychiatrycznym.Wydawać by się mogło,że jest to praca jej marzeniem,aczkolwiek po opisie mogło ,by się zdawać,że weszła lekarska rutyna.
Wokół dziewczyny zaczynają pojawiać się adoratorzy niczym grzyby po deszczu.Wraz z powodzeniem u płci przeciwnej ,lekarka zaczyna dostawać nietypowe liściki od wielbiciela.W międzyczasie w pracowniczej szatni odkrywa coś co sprawia,że bohaterka nie może zaznać spokoju.Kto stoi za obsesyjnym nękaniem?Uwierzcie mi będziecie w szoku! :)
   Książka od pierwszych stron przykuła moją uwagę. Bezgranicznie jestem oczarowana książka.Bardzo rzadko się zdarza,by jakakolwiek książka sprawiła,bym miała gęsią skórę na skórze przy czytaniu powieści.Z czystym sumieniem mogę powiedzieć,że jest to powieść mrożąca krew w żyłach.Każdy szczegół został odpowiednio dobrany.Tej książki nie da się po prostu nie lubić.Polecam serdecznieZa egzemplarz recenzencki dziękuję wydawnictwu
 Znalezione obrazy dla zapytania GRUPA WYDAWNICZA FOKSAL

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz